Volný čas

Jak a podle čeho vybírat mlýnek na kávu?

zdroj: pixabay.com


Pokud si chcete oblíbenou kávu opravdu vychutnat, popřemýšlejte nad pořízením mlýnku na kávu. Ty totiž představují tzv. must have každého milovníka dobré kávy, který dokáže ocenit její plnou a silnou chuť. Mlýnky na kávu jsou proto v poslední době stále oblíbenější, protože dobře pomletá káva je jednoduše základ. Jak a podle čeho tedy mlýnek na kávu vybírat?

Ruční nebo elektrický?

To je základní otázka, kterou byste si měli položit. Chcete jít po stopách tradice a sáhnout po ručním mlýnku na kávu? Nebo je pro vás důležitější pohodlnost, díky které se rozhodnete pro elektrický mlýnek? Na trhu jsou k dostání oba typy, každý z nich má logicky svá pro a proti, proto dobře zvažte, jakou cestou se chcete vydat.

Hrubost mletí je důležitá

Dobře namletá káva je základ, to už jsme říkali. Přitom ale platí, že každá káva si vyžaduje trochu jinou hrubost mletí. Dobrou zprávou je, že jak u ručního, tak u elektrického mlýnku na kávu je zpravidla možné hrubost mletí nastavit, což vám umožňuje přizpůsobit si namletou kávu konkrétnímu typu přípravy.

I design hraje roli

Při výběru se soustřeďte i na design, protože i ten hraje důležitou roli. Zvláště pak v případě, kdy chcete mít mlýnek vystavený na kuchyňské lince a tím pádem každému na očích. Moderní mlýnky na kávu vypadají opravdu pěkně, dokonce i ty ruční dokážou upoutat a ačkoli zastávají tradici, jejich design je přizpůsobení dnešní moderní době.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top