Volný čas

Jdete na první rande? Myslete i na detaily!

zdroj: pixabay.com

Máte před sebou první rande? V tom případě jste určitě nervózní – a kdo by taky nebyl! Od první schůzky se odvíjí všechno ostatní, a když se nepovede, další rande už být nemusí. Před prvním rande se ženy šlechtí, pečlivě se připravují, volí vhodné oblečení, líčení i účes. Pokud jdete na první rande a chcete udělat ten nejlepší dojem, myslete i na maličkosti!

Outfit je základ

To úplně první, co ženy řeší, je oblečení. Volbou vhodného outfitu jsou schopné strávit i dlouhé hodiny jen proto, aby si byly skutečně jisté, že vybraly správně. A tak je to v pořádku. Co se oblečení týče, volte něco, v čem se budete cítit pohodlně. Nevhodné jsou příliš vyzývavé kousky jako třeba krátká sukně sahající sotva pod zadek, nebo třeba natolik hluboký výstřih, že vám z něho bude vykukovat pupík.

Účes a make-up doladí look

Dalšími důležitými body je účes a make-up. Pokud jde o make-up, snažte se být co možná nejpřirozenější. Muži nemají zrovna v lásce, když si na první rande vyjdou s dokonalou kočkou, která se ale po odlíčení ukáže jako někdo úplně jiný – a že líčení dokáže opravdu hodně! Účes vybírejte podle toho, aby ladil s vaším celkovým stylem.

I na maličkostech záleží

Správná žena moc dobře ví, že její look nikdy nebude perfektní od hlavy až po paty, pokud nebude věnovat pozornost doplňkům. Pěkná kabelka, která bude ladit s barvou oblečení, slušivé botky, které podtrhnou zvolený outfit a třeba i nějaké šperky, se kterými celkový look příjemně dokončíte. Na to všechno byste měli myslet. Nia šperky nejsou výrazné, proto nebijí do očí, ale naopak se stávají jakousi třešničkou na dortu vašeho vzhledu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top