Domov

Jak by měla vypadat správná kuchyně

zdroj: pixabay.com

Každý má kuchyni vysněnou trošku jinak, ale veškeré dobré kuchyně by měly mít společné rysy. Mezi ně patří především uspořádání a organizace, které jsou pro dobré vaření v klidu domácnosti i v profesionální kuchyni naprosto nepostradatelné. Splňuje takové parametry i vaše kuchyně?

Spousta prostoru a přehledné uspořádání

V kuchyni snad neexistuje nic horšího, než když se nemáte šanci obrátit na místě, aniž byste rozrazili vše, co za vámi leží anebo stojí. Stejně tak i pouštět od lednice a k lednici člověka za cenu odchodu od plotny nikoho nemůže těšit a prostorná kuchyně je tak naprostý základ. Nemusí oplývat spoustou prázdného prostoru, ale především kolem pracovních desek a ploch jako jsou kamna, indukční deska, dřez na mytí nádobí a krájecí plochy musíte mít prostorový komfort.

Druhým parametrem, bez kterého to zkrátka nejde je dostatečný úložný prostor. I v tomto případě pochopitelně platí známé pravidlo, že méně je občas více. Jenže v případě, že máte nevyplněné prostory navíc vám bude vždy příjemněji, než když máte neustále plné stoly a police věcmi, které byste jinak měli rádi v přihrádkách. Navíc více úložných ploch a poliček dává šanci k lepšímu uspořádání. Přesně víte kde, co máte a taky se vám to nemůže míchat.

Kuchyně na míru pomohou kdekoliv

Zdánlivě se ale dá říct, že jsou takové prostory, ve kterých jsou výše zmíněné body jen zbožným přáním. Mluvíme především o prostorech jako jsou kuchyně v panelových domech a bytech o menší výměře. Tady je pro vás jedinou možností kuchyně na míru, kterou si můžete při objednávce uspořádat tak, aby byla prostorově i úložně naprosto vyhovující a zároveň se dokázala kompaktně vejít i do malých místností. Její výhody tak poznají majitelé domů a bytů o velké výměře a zároveň ti, kteří potřebují do malého prostoru malou kuchyň s maximální efektivitou.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top