Láska a vztahy

Jak na něj přestat myslet

pixabay.cz

Milovala jste ho celým srdcem, plánovala společnou budoucnost, vše přizpůsobila jen jemu, žila jen pro něj a najednou je to pryč. Nejíte, nespíte, hubnete a vaši přátelé o vás začínají mít starost. Je na čase dát hlavu zas vzhůru a jít dál. I před ním byl přeci váš život docela fajn. Možná se bude hodit několik rad, jak na něj přestat neustále myslet.

Omezte veškerý kontakt.

I když je těžké přestat mluvit s někým, kdo pro nás ještě včera byl vším, je to jedna ze zásadních věcí, které musíme udělat, pokud chceme skutečně zapomenout a jít dál. Většinou děláme tu chybu, že chodíme na společenské události, kde bychom ho mohli potkat. Vymýšlíme záminky, napsat mu zprávu. Vyzvídáme od společných přátel, jak se má a jestli někoho nemá. Opravdu je vám potom líp, když ho vidíte nebo vám přátelé řeknou kde a s kým ho viděli?

 

Zbavte se věcí, které vám ho připomínají.

Pokud je váš byt stále přeplněný společnými vzpomínkami, je těžké přestat na něj neustále myslet a nevzpomínat. Pokud je vám líto hodit vaši společnou minulost do koše, ukliďte ji alespoň někam do krabice. Se společnými vzpomínkami, těmi co máte v paměti, to tak jednoduché nebude. Tady pomůže jen čas.

 

Změňte prostředí.

Pokud je to jen trochu možné, vezměte si dovolenou a odjeďte. Zkuste kontaktovat staré přátele či někoho ze svých blízkých a zkuste zažít něco nového. Třeba nové zážitky dokážou vytěsnit právě ty staré vzpomínky.

 

Naučte se něco nového.

Možná jste se vždycky chtěla naučit vařit italská jídla. Nebo některé bojové umění. Teď je ten správný čas, přihlásit se do kurzu. Kromě toho, že se naučíte něco nového, zažijete také spoustu nových věcí  a kdo ví, třeba i někoho poznáte. I kdyby jen nové přátele.

Drže se pozitivních lidí.

Také máte kamarádku, která je sice moc hodná, ale neustále něco kritizuje a je věčně nespokojená? Tak té se teď chvíli vyhýbejte. Určitě máte ve svém okolí spoustu lidí, kteří mají většinou dobrou náladu, jsou vtipní a je s nimi zábava. S těmi je dobré teď trávit svůj volný čas, případně i někam vyrazit.

Odpusťte mu.

Může být těžké odpustit někomu, kdo vám tolik ublížil. Pokud ho však zkusíte pochopit a budete mu přát jen to dobré, jste na dobré cestě k novým začátkům.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top