Zdravi a sport

Jak na nenásilné zbavování se závislosti na cigaretách? Je to překvapivě snadné!

pexels.com

Zbavování se závislosti na cigaretách může být v mnoha ohledech extrémně nepříjemnou záležitostí. U naprosté většiny kuřáků se totiž ukazují nepříjemné abstinenční příznaky, protože na kouření můžete velice jednoduše získat závislost díky nikotinu obsažnému v cigaretách.

Jenže existují i takové metody, které vám umožní postupně ztrácet závislost, aniž byste u toho trpěli nepříjemnými doprovodnými jevy v podobě abstinenčních příznaků.

Elektronické cigarety? Opravdu fungují!

Začneme rozhodně od té nejlepší možnosti, kterou vůbec můžete zvolit. A tou jsou právě elektronické cigarety. A proč, že to tak je? U elektronické cigarety se odpařuje vodní emulze, takže nepoužíváte klasický tabák. Přitom ale můžete jednoduše získávat dávku nikotinu, protože je v jednotlivých směsích řízená.

Postupné, citlivé snižování obsahu nikotinu tak můžete praktikovat, aniž byste u toho zaznamenali jakékoliv vedlejší příznaky. Další důležitou výhodou je také fakt, že vám nebude chybět i typický pohyb při kouření. Díky tomu opravdu budete kompletně v pořádku, ale budete moci limitovat svoji závislost podle vašich potřeb a přání.

Nikotinové pastilky a náplasti jako vedlejší řešení

Další možnosti jsou nikotinové pastilky, nebo náplasti. U pastilek je ta výhoda, že je můžete dávkovat podle potřeb ve větším nebo menším množství. To je zároveň i jejich největší nevýhoda. Na první pohled se tak rozhodně jako nejlepší možná volba může jevit právě nikotinová náplast. Také že je velice populární.

Jenže vedle toho je velká výhoda také v tom ohledu, že může postupně uvolňovat nikotin z náplastí. Mohou tak být trvalým řešením toho, abyste měli k dispozici svoji dávku nikotinu v těle. Jenže vám u toho může chybět ten pohyb a pocit toho, že kouříte.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top