Zdravi a sport

V čem všem je užívání elektronické cigarety zdravější pro naše tělo?

pixabay.com

Elektronické cigarety jsou všeobecně známé především tím, že jsou pro naše tělo tou nejlepší možností ke zdravému kouření. Různé způsoby omezování kouření od zmenšení jeho četnosti až po úplné vynechání, totiž mohou pro náš organismus znamenat velice nepříjemné následky.

Elektronické cigarety jsou přitom schopny s většinou těchto problémů pomoct, aniž by jakékoliv komplikace přišly. A i to je právě důvodem, proč jsou u moderních uživatelů tak moc oblíbené.

Limitujte kouření, aniž by přišly abstinenční příznaky

Limitovat, nebo se dokonce úplně zbavit kouření, je opravdu velkou výzvou. Často se přitom nepodaří tohoto zlozvyku zbavit ani v případě, kdy máte opravdu silnou vůli a motivaci. Jako každá jiná závislost, je i kouření jako takové nepříjemné v tom, že spouští kaskádu vedlejších abstinenčních příznaků, když s ním přestanete.

Hlavním důvodem, proč to tak přitom je, je především přítomnost nikotinu. Jediné látky, na které se fakticky tvoří závislost. Elektronické cigarety vám ale dávají možnost používat takové náplně ve kterých je úroveň nikotinu řízená. Díky tomu můžete úroveň postupně snižovat, aniž byste u toho pocítili jakékoliv nepříjemné příznaky. Citlivé snižování totiž tělo nedokáže rychle identifikovat, a zároveň nepřijde o pohybový vjem.

Vyhněte se příjmu vedlejších škodlivých prvků

Při kouření se během pálení tabáku bohužel ukazuje celá řada vedlejších produktů, které jsou pro naše tělo opravdovým problémem. Ty pochopitelně elektronické cigarety vůbec neprodukují, protože namísto žáru používá k tvorbě aerosolu elektronická cigareta žhavící těleso a směs na vodní bázi.

Nemusíte se tak už nadále bát toho, že by vysoký příjem prvků jako je dehet mohly snižovat funkci vašich plic, a především při dlouhodobém příjmu dokonce způsobit i smrtelné choroby.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top