Domov

Jak si zařídit koupelnu snů

koupelna
pixabay.com

Každý z nás se snaží zařídit si své bydlení k obrazu svému. Jelikož se naše názory i vkus v mnoha ohledech rozchází odlišnými směry, je logické, že bydlení každého z nás vypadá trochu jinak. Určitě se ale všichni shodneme na tom, že je naším cílem zařídit si bydlení tak, aby se nám líbilo nejen po estetické stránce, ale aby nám plnohodnotně sloužilo i po té praktické. Dnes si společně řekneme, jak si zařídit koupelnu snů, tak si následující řádky určitě nenechte ujít!

Máte svou představu o vysněné koupelně?

Koupelna představuje nedílnou součást každé domácnosti, ale co si budeme povídat – pro mnoho lidí je to místnost spíše praktická a jejímu zařízení tak nevěnují tolik pozornosti, kolik by si zasloužila. A to je škoda, protože koupelnu lze naopak považovat za takový malý kousek ráje, kde vám nebude chybět pohodlí, kde si budete moci odpočinout a kde získáte zasloužený relax. A co vy? Máte svou představu o vysněné koupelně?

Největší roli hraje vybavení

Můžete si říkat, co chcete, ale pokud něco udává koupelně směr, pak je to její vybavení. Vždyť právě vybavení koupelny jasně hovoří o tom, zda se jedná o koupelnu spíše jednoduchou, nebo naopak luxusní. Vybavení udává, zda je koupelna zařízena ve stylu rustikálním, retro nebo naopak moderním a nadčasovém. Máte-li tedy nějakou představu, měli byste se jí maximálně přizpůsobit a vybírat podle ní vybavení do koupelny. Chcete-li moderní koupelnu, která bude působit futuristickým dojmem, pak byste měli vsadit na luxusní vybavení, které se o celkový dojem postará samo.

Netradiční prvky, které vám vyrazí dech

Když se řekne luxusní vybavení, nemusíte si pod ním hned představit pozlacenou toaletní mísu nebo vířivku zabudovanou do podlahy. I to samozřejmě může existovat, ale ne všichni si to mohou dovolit. Pod luxusním vybavením si naopak můžete představit netradiční prvky, které vám vyrazí dech a vaší koupelně dodají ten správný šmrnc. Co třeba taková neviditelná sprcha? Moderní WC zabudované ve zdi s podsvícením? Nebo kamenné robustní umyvadlo?

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top