Láska a vztahy

Jak rodině oznámit, že jste těhotná? Jděte na to originálně!

zdroj: pixabay.com

Čekáte miminko? Gratulujeme! Určitě jste z této novinky šťastná a máte chuť vykřičet to klidně do celého světa. A není se čemu divit! Očekávání potomka je velká událost, o kterou se logicky chcete podělit nejen se svými nejbližšími, ale i s přáteli či s kolegy v práci. Jestliže je to pro vás teprve čerstvá zpráva a vaše rodina o miminku, které nosíte pod srdcem, nemá sebemenší tušení, oznamte jim tuhle radostnou zprávu originálně! Máme pro vás několik tipů, na které můžete vsadit!

Pohlednice

Jak je to dlouho, co jste naposledy někomu poslali pohled? Možná si říkáte, že už se to v dnešní době nedělá, ale to je hloupost. Kupte několik pohlednic, fotku ultrazvuku naskenujte do počítače, zmenšete a poté vytiskněte. Zmenšeniny následně nalepte na pohlednice a napište „přijdu brzy“, připojte k tomu datum porodu a odešlete.

Oblečení

Své těhotenství můžete rodině oznámit i nenápadně, například tím, že se podíváte na trička s potiskem, jež naznačují, že čekáte miminko. V takovém tričku pak stačí vyrazit třeba na rodinný oběd, kde nemusíte vůbec nic říkat – stačí jen počkat, kdo bude z rodiny nejvšímavější a jako první vaše velké tajemství odhalí.

Večeře

Pokud chcete svou rodinu opravdu zaskočit, pozvěte je na večeři do restaurace. Předem do restaurace zajděte a domluvte se s personálem, aby vám připravili speciální jídelní lístek – do desek stačí vložit papír, na kterém svým blízkým tuhle novinku sdělíte. Úspěch je zaručen.

Křížovka

Tenhle tip na oznámení těhotenství se hodí především pro prarodiče, pokud rádi luští křížovky, pak máte vyhráno. Vymyslete speciální křížovku, vytiskněte ji na papír a babičku s dědečkem poté požádejte, aby odhalili tajenku.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top