Krása

Unikátní tipy, jak zvětšit poprsí bez operace

pixabay.com

Spokojenost žen se svými ňadry se mění s věkem, přesto je ale mnoho žen se svými ňadry nespokojena. Je to především tím, že si ženy s malými ňadry připadají nepřitažlivě. Jak zjistili vědci z Viktoriiny univerzity v novozélandském Wellingtonu, prsa jsou často tím první, na co se muži dívají. To je také důvod, proč si ženy myslí, že například po plastické operaci na zvětšení prsou budou pro muže přitažlivější, zvětšením prsou si zvětší sebevědomí a budou mít více šancí k sexu – ukazuje průzkum. 

Jak zvětšit poprsí bez operace – plastika má svá rizika

Dnešní doba nabízí několik možností, jak zvětšit poprsí bez operace. Už nejste odkázány jen na plastickou operaci, která navíc stojí několik desítek tisíc korun. Podívejte se společně s námi na několik účinných tipů, jak zvětšit poprsí bez invazivních a agresivních metod. Šetrné zvětšení prsou má několik výhod, jednou z nich je samozřejmě bezpečnost – mezi rizika spojená s plastickou operací prsou, patří například narkóza, pooperační komplikace, vadné implantáty a jiné.

  • implantáty nezaručují, že výsledný tvar prsou bude podle vašich představ
  • implantáty se mohou časem posunout a deformovat ňadro
  • riziko vytvoření kapsuly (vazivového obalu), který deformuje implantát
  • existuje možnost, že implantát může prasknout, zvláště ve spojení s kapsulou a podobně, pak následuje další operace a léčba
  • pooperační komplikace, jako je infekce, krvácení, embolie či anafylaktický šok
  • riziko snížené citlivosti bradavek či prsních dvorců

Implantáty mají omezenou životnost, po nějakém čase je bude potřeba vyměnit. Přitom implantáty jsou dražší než samotný zákrok, cena jednoho kusu se pohybuje okolo 20 000 Kč.

Doplňky stravy na zvětšení prsou

Jednou z možností, jak zvětšit prsa bez invazivní plastické operace, mohou být prášky na zvětšení prsou – tyto doplňky stravy bez lékařského předpisu zvětší velikost prsou, zpevní je a celkově velmi kladně na ňadra působí. BreastExtra recenze vám přináší detailní pohled na jeden z těchto doplňků stravy, který si ženy velmi chválí. Jedná se o nejúčinnější volně prodejný přípravek na zvětšení prsou na našem trhu. 

Doplněk stravy na zvětšení prsou je potřeba brát alespoň 2–3 měsíce, jedině tak uvidíte výraznější změny. Pokud vaše tělo nebude na BreastExtra tablety reagovat, vyzkoušejte DecolenForte, které má jiné účinné složení. 

Cviky na prsa a jejich celkový přínos pro tělo

Velmi vhodné je zároveň s doplňky stravy na zvětšení prsou také vyzkoušet cviky na prsa. Nejen, že stimulují růst prsou, ale zároveň je krásně zpevní. Cviky na prsa je důležité cvičit pravidelně, ale stejně jako jakékoli jiné cvičení, i tyto cviky vám celkově zlepší postavu, zpevní ji a také vám pomohou shodit pár kilo, pokud to potřebujete. Cviky jsou poměrně jednoduché, zaberou vám maximálně půl hodiny, ale výsledek v podobě pevnějších a krásnějších prsou bude stát za to.  

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top