Zdravi a sport

Jak se zbavit pneumatiky okolo pasu?

zdroj: pixabay.com


Pneumatika okolo pasu je lidové označení pro tuk uložený v oblasti bříška. Právě zde se tuk usazuje velmi často a bříško je jedna z nejproblematičtějších partií vůbec. Možná i vás trápí tzv. pneumatika okolo pasu, kvůli které nosíte volné oblečení a necítíte se úplně spokojené se svou postavou. My naštěstí víme, jak se tuku uloženého v této partii zbavit a v následujících řádcích vám dáme několik užitečných rad!

Rada první: zaměřte se na jídelníček

Asi vás to nepřekvapí, ale je to skutečně tak: tuk na břiše se dá zhubnout především stravou. Rovněž také platí, že z bříška se uložená kila navíc odstraňují velmi obtížně a je to běh na dlouhou trať. Proto se zamyslete nad skladbou svého jídelníčku, ze kterého ideálně vyřaďte bílé pečivo, jednoduché cukry, tučná a smažená jídla.

Rada druhá: nestresujte se

Jedním z nepřátel hubnutí je stres. Nestresovat se v dnešní hektické době ale není tak jednoduché, jak by se možná zdálo. Snažte se proto nestresovat, protože stres má u mnoha žen negativní dopad na přibírání na váze, což není ve vašem případě žádoucí, viďte?

Rada třetí: vzdejte se zlozvyků

Zlozvyky máme na mysli především sladkosti, bez kterých si mnoho žen (a možná i vy) nedokáže svůj život představit. Zařadit sem můžeme i alkohol, ve kterém se skrývá mnoho ukrytých jednoduchých cukrů. Zmínit musíme i kouření, které má na hubnutí a ukládání tuků neblahý vliv. Pokud ale víte, že se kouření vzdát nedokážete, nebo jste přesvědčené, že by u vás snaha přestat kouřit vyvolala stres, o kterém jsme se zmiňovali v minulém bodě, vyměňte alespoň klasické cigarety za zdravější elektronické cigarety, které nejsou pro tělo takovou přítěží.

Rada čtvrtá: začněte cvičit

Pneumatiky okolo pasu se sice z větší části zbavíte především jídelníčkem, nicméně posilovacími cviky nemůžete nic zkazit. Zaměřte se proto na cviky, které vedou k posílení břišních svalů.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top