Zdravi a sport

Sportování se nemusíte vzdávat ani podzim

zdroj: pixabay.com


I když se o slovo přihlásil teplotně chladnější podzim, rozhodně to neznamená, že byste se museli vzdávat oblíbeného sportování. Počasí bude v následujících měsících stále horší a horší, nicméně je celá řada sportů, kterým se můžete věnovat i teď. Udělat něco pro své zdraví můžete i tehdy, kdy se teploty venku sníží zase o kousek blíže k nule. Chce to jen správně vybírat!

Sportovat můžete i na podzim

Venku je zima, to se na nějaký sport raději vykašlu – tohle je velmi častá výmluva, která jen potvrzuje tvrzení, že když se nechce, je to horší, než když se nemůže. Věřte nebo ne, ale něco na tom opravdu bude, protože kdo chce, hledá důvody, kdo nechce, hledá výmluvy. Pokud jste se snažili přesvědčit sami sebe, že teď máte se sportem utrum, přestaňte se vymlouvat a čtěte, jaké sporty se dají celkem pohodlně provozovat i v aktuálně panujícím počasí.

Jízda na kole nebo běh

Pokud přemýšlíte nad venkovními sporty, nabízí se třeba jízda na kole nebo běh. To jsou činnosti, kterým se můžete věnovat i teď. Jediné, co se po vás žádá, je přizpůsobit podmínkám venku vaše sportovní oblečení, což ale v dnešní době plné možností nebude žádný problém. Od čeho by potom bylo funkční prádlo, které vám zajistí pohodlí i tehdy, kdy se zpotíte?

A co třeba vnitřní sporty?

Pakliže vás to ven příliš neláká, i když počasí ještě není úplně nejhorší, nevadí. Můžete se věnovat vnitřním sportům, které se dají pohodlně provozovat pěkně v teple a pod střechou. Zde už záleží jen na vás, jestli se nadchnete třeba pro posilování, ženy se mohou rozhodnout třeba pro spinning nebo aerobic, muži zase pro florbal nebo hokejbal, což jsou sporty provozované uvnitř. Pořád je lepší dělat pro své zdraví alespoň něco, nežli pro něho nedělat vůbec nic. Sportujte, vyměňte klasické cigarety za elektronické cigarety, začněte jíst zdravě a vyváženě, vyhněte se alkoholu a hodně spěte. Tím uděláte pro své zdraví maximum.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top