Zdravi a sport

Jak si správně a bezpečně vybělit zuby?

bělení zubů
pixabay.com

Toužíte po dokonalém úsměvu? Cestou k němu je především snaha o to, abyste svým zubům vrátila dokonalou a přirozenou barvu. Ta se postupem let může ztrácet. Vliv na to má hned několik věcí, kam se řadí:

  • Káva a víno
  • Kouření
  • Nedostatečná péče

Vždy je dobré myslet na celkovou prevenci. Pokud ale žloutnutí zubů přesáhne únosnou mez, je nutné začít s jejich bělením. A jak na to? Podívejte se, co je efektivní a také bezpečnou cestou.

Zaměřte se na kvalitu

Můžete si zuby nechat vybělit v různých ordinacích, ale z hlediska ceny to není vždy ideální volbou. Pokud doslova nechcete vyhazovat peníze, potom si zuby vybělte doma. Jak na to? Důležité je používat kvalitní produkty. Ty koupíte například na eshopu Belici-pasky.com. Právě tato možnost je v rámci domácího bělení jasnou volbou, která vás zaručeně nezklame. Tím si můžete být stoprocentně jista i vy sama.

Dodržujte návod

Aby bylo bělení skutečně efektivní, a hlavně bylo také bezpečné, nesmíte zapomínat dodržovat návod k použití. A to z toho důvodu, že tak eliminujete případné komplikace, jako může být třeba i popálení ústní dutiny. Každé pásky dnes mají návod jako součástí balení. Příkladem jsou oblíbené bělicí pásky Crest, které dnes patří na trhu mezi to nejlepší. Návod skutečně přesně dodržujte jak s ohledem na to, jak byste měli pásku aplikovat, tak hlavně s ohledem na to, jak dlouho ji nechat působit. Doporučenou dobu rozhodně nepřekračujte.

Myslete na pravidelnost

Základem správného bělení je rozhodně i pravidelnost. Pamatujte na to, že vaše zuby žloutly i několik let. To znamená, že dokonalý vzhled jim jenom těžko dáte po jednom použití. Důležité je v tomto směru pravidelné používání, které výsledky skutečně dokáže přinést. Obvykle stačí několik týdnů a následně budete mít jistotu, že vybělení o několik odstínů bude jasně patrné při jakémkoliv vašem konkrétním úsměvu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top