Zdravi a sport

Jak vám bederní pás může zlepšit zdraví

pixabay.com

Určitě i vás někdy zaskočila nepříjemná bolest v zádech, která vám překazila plány a dokonale vás ochromila i ve vykonávání běžných činností. Člověk by snad ani nevěřil, jak náročné a složité může být ulehnutí do postele, mytí nádobí nebo třeba vstávání z gauče, viďte? Když vás nic nebolí, nedokážete si ani představit, jaké to je, když vaše tělo sužují bolesti. A když bolesti přijdou, mnohdy vám nezbývá nic jiného, nežli s pusou zkřivenou do bolestivé grimasy zpytovat svědomí, proč jste si to neuvědomili dříve.

Obrovské kouzlo prevence

Když vás něco začne bolet, tiše žadoníte, ať už ta nepříjemná bolest konečně přejde a tajně slibujete sami sobě, že jen co bolesti odejdou, začnete dělat vše pro to, aby se už nikdy nevrátily. Jenže pak přijde úleva a vy na veškeré sliby, které jste dali sami sobě, jako mávnutím kouzelného proutku zapomínáte. A bodejť by ne, říkáte si možná, vždyť je teď už ani nepotřebujete.

Opak je pravdou. Nejúčinnější pomocí proti bolestem je prevence. A tu můžete vyřešit hned několika způsoby – jedním z nich je bederní pás, který může mít na vaše zdraví celou řadu pozitivních účinků.

Co je bederní pás?

Pod slovním spojením bederní pás si můžete představit proužek pevné, ale dostatečně elastické a přizpůsobivé látky, kterou si upevníte k zádům právě v místech, kde se nachází bederní páteř. Pravidelným nošením můžete vyřešit zdravotní problémy, které se k této části těla vážou. Pojďme si říci, jak a v čem vám nošení bederního pásu může pomoci:

  • zabraňuje prochladnutí zad
  • zlepšuje zpevnění těla
  • prohřívá bederní oblast
  • podporují správné držení těla
  • napomáhají při rekonvalescenci

Nošení bederního pásu se doporučuje nejen při běžných činnostech, ale například i při sportu, kdy dochází ke zpevnění a opoře těla, které je při těchto aktivitách více namáháno.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top