Móda a trendy

Jak si vybrat správné šaty?

dámské šaty
pixabay.com

Připravujete se na výjimečný večer, kterým je například ples nebo nějaká společenská událost. Pak chcete určitě zazářit a my vám poradíme, jak vybrat ty pravé dámské šaty.

Oficiálně začíná plesová sezóna až v lednu, ale již v průběhu celého podzimu si můžeme všimnout, jak se obchody a e-shopy začínají plnit dámskými šaty. Jak si však z tak obrovské nabídky vybrat ty pravé, které Vám budou nejvíce sedět?

Dovolíme si Vám v tomto článku poskytnout pár tipů, jak vybrat dámské šaty a vhodně doladit doplňky.

Dejte na svůj instinkt!

Nejdůležitější při výběru je, abyste se v šatech cítila prostě dobře. Mohou být šaty sebe krásnější, ale pokud Vám dobře nepadnou, něco je špatně a Vy si pak osudný večer neužijete, protože se nebudete cítit sama sebou.

Co se týká barevného provedení, první pohled musí rozhodnout. Pokud Vám nějaká barva padne do oka hned na první pohled, je to ta pravá. Rozhodně se ke koupi šatů nesmíte přemlouvat. Zkrátka tady platí, že láska na první pohled vyhrává.

Obecně můžeme říci, že ženám, které mají světlé vlasy, obecně sedí a sluší pastelové a světlé barevné variace. Pokud patříte k brunetkám a ženám s tmavými vlasy, volte šaty sytých barev. Doporučuje se červená nebo výrazná modrá. A zrzky? Těm se doporučují tóny žluté a zelené.

Nezapomínejte na svou postavu!

Důležité je střih šatů vybírat podle typu postavy. Ačkoliv mohou být Vámi vybrané šaty sebe stylovější, pokud k Vaší postavě nesednou, nebude to vypadat dobře. Proto buďte rozvážná a raději si při výběru nechte poradit.

Doplňky jsou důležité!

Pokud si vyberete dámské šaty přesně podle Vašich představ, není to vše. Je potřeba je doladit vhodnými botkami, kterými budou zřejmě lodičky, nějakou decentní, menší kabelkou a vhodnými šperky. Je potřeba, abyste celkový outfit sladily doplňky, protože platí, že doplňky oblečení podtrhují a zvýrazňují.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top