Domov

Jak si zkrášlit bydlení podzimními dekoracemi

zdroj: pixabay.com


Milujete podzim? V tom případě jste tady správně! Pro většinu lidí je podzim přechodem mezi horkým létem a studenou zimou. Pro některé je ale podzimní čas tím nejkrásnějším v celém roce. Příroda okolo nás mění své křiklavé barvy za tlumenější zemité tóny a všude je tolik inspirace, že je na tu krásu zkrátka radost pohledět. Pojďme si společně v dnešním článku říci, jak své bydlení zkrášlit za pomoci podzimních dekorací!

Od kuchyně po ložnici

Podzimní dekorace se mohou u vás doma objevit úplně kdekoli. Doslova od kuchyně po ložnici. Každý kousek vašeho bydlení je totiž možné ozvláštnit podzimními dekoracemi, které mohou mít mnoho podob. Už se nezdržujme a pojďme si dát konkrétní tipy!

Ložnice

V ložnici si umíme představit například povlečení laděné do tlumených zemitých odstínů. Napadá nás třeba krémově hnědá nebo zemitě zelená. Pokud chcete jít ještě o krůček dále, určitě seženete povlečení například s motivem padajícího listí. Taková nádhera se bude na vašem lůžku jistě báječně vyjímat.

Kuchyně

V kuchyni se dá s podzimními dekoracemi náramně vyhrát. Jako první nás napadne dekorace na jídelní stůl. Co třeba věnec z kaštanů? Nebo mísa naplněná několika druhy malých dýní, které se k tomuto období neodmyslitelně pojí? Nemusí to být zrovna kuchyně na míru, aby to v ní dýchalo podzimní náladou, co myslíte?

Obývák

Zapomenout nesmíme ani na obývací pokoj. Zde se může hodit například dekorační ubrus s podzimním motivem, se kterým zkrášlíte konferenční stolek. Na poličky nebo parapet můžete položit svíčky, které po zapálení vytvoří opravdu nádhernou atmosféru a postarají se o ono pověstné teplo domova.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top