Zdravi a sport

Jak vybírat náplně do elektronické cigarety

elektronické cigarety
pixabay.com

Nedílnou součástí e-cigaret jsou liquidy, neboli náplně do elektronických cigaret. Ty udávají chuť vašemu kouření a zároveň jeho intenzitu, k dostání jsou totiž různorodé náplně lišící se nejen příchutí, ale i obsahem nikotinu. Záleží tedy pouze na vás, kolik nikotinu je pro vás dostačující a jakou příchuť chcete mít. Současná nabídka je natolik pestrá, že si každý dokáže přijít na své. V dnešním článku vám ve stručnosti pomůžeme s výběrem té správné náplně do elektronické cigarety.

Různorodý obsah nikotinu

Jak jsme již zmínili o pár řádků výše – náplně do elektronických cigaret se mimo jiné liší právě obsahem nikotinu, přičemž Každému kuřákovi vyhovuje něco jiného. Díky rozmanité nabídce ale pro vás může být poměrně složité si s výběrem poradit. Jak tedy poznat, jak silný liquid potřebujete? Odvíjet se můžete od údajů na krabičce cigaret, které běžně kouříte –  udává se v miligramech, u lehkých cigaret se zpravidla jedná o obsah 0,6 mg a u tvrdých pak 0,9 mg. Tento údaj následně vynásobte číslem 20- díky čemuž zjistíte potřebný obsah nikotinu v náplni.

Nezalekněte se vysokých čísel

Možná vás po vynásobení údajů na krabičce číslem 20 nepříjemně překvapí, na první pohled se totiž zdá, že náplně do elektronických cigaret obsahují mnohem větší množství nikotinu. Nenechte se ale zmást! Zatímco na krabičkách je dané množství myšleno vždy na jednu cigaretu, u liquidů je hodnota uváděna na jeden mililitr tekutiny, přičemž jeden mililitr náplně představuje několik cigaret. Proto se tedy těchto čísel nelekejte.

Jak je to s výběrem příchutě

Co se týče příchutě, záleží čistě na vás, pro kterou se rozhodnete. Vyrábí se náplně ovocné, kde můžete najít například příchuť borůvkovou, jahodovou či broskvovou. Velice oblíbená je příchuť vanilky, nechybí ani příchuť máty a silní kuřáci často dávají přednost příchuti tabáku. Současná nabídka dokáže uspokojit představy a potřeby každého z vás.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top