Krása

Jak vybrat fén, který vám bude vyhovovat?

fén
pixabay.com

Fén pro mnoho z nás představuje naprostou samozřejmost. Především ženy by si bez něho určitě nedokázaly svůj život představit – a pokud ano, pak by určitě nebyl tak pohodlný a jednoduchý, jako je díky fénu. Možná i vy fén používáte a právě teď přemýšlíte, že byste si pořídili nový. Chcete poradit s jeho výběrem? V tom případě si určitě nenechte ujít následující řádky!

Pár rad pro výběr fénu

Fén spadá mezi elektro určené pro osobní péči. V následujících řádcích vám poradíme, čeho se při jeho výběru řídit. Nebojte se, s námi určitě nevyberete chybně!

Rada první: mějte jasno, jaký chcete typ

Není fén jako fén. O tom se snadno přesvědčíte už ve chvíli, kdy se podíváte na nabídku e-shopu nabízející elektro. Tam se totiž před vámi otevře široký sortiment fénů a vy si mezi nimi budete muset vybrat. Na začátku je tedy dobré vědět, jaký typ fénu hledáte. Měli byste mít jasno v tom, jestli si chcete koupit fén na cesty, který je zpravidla menší. Nebo jestli hledáte klasický fén do domácnosti.

Rada druhá: chtějte praktické funkce

Moderní fény disponují funkcemi, které sice nejsou nezbytně nutné, ale určitě se mohou hodit. Hodně záleží na tom, jaké máte vlasy. Kupříkladu ženy s jemnými vlasy by si neměly pořizovat fén, který hřeje na více nežli 130°C – vyšší teplota by jemné vlasy poškodila a to je škoda. Šikovným doplňkem je keramický modul, jehož úkolem je chránit vlasy při fénování.

Rada třetí: vybírejte i design

I když by se mohlo zdát, že je fén ryze praktický společník, pravda je taková, že u něho záleží i na designu. Třeba i vy vybíráte především podle toho, jak dané věci vypadají a u fénu to nebude jinak. Přesto by měl být design vámi vybraného modelu až poslední kritérium, podle kterého byste si měli vybírat.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top