Láska a vztahy

Jak vybrat náramek pro muže

šperky
pixabay.com

Ačkoli se velmi často říká, že šperky jsou dominantou žen, už dávno neplatí, že by se jim muži vyhýbali co možná nejširším obloukem. Jasně, pořád jsou to především ženy, které této oblasti pomyslně kralují, ovšem stále častěji můžeme nějakou formu ozdoby vidět i na opačném pohlaví. Když už muž sáhne po nějakém šperku, je to zpravidla náramek. Ten není nijak výrazný, ale přesto dokáže dodat danému outfitu poslední tečku. A co si budeme nalhávat – náramek na mužském zápěstí vypadá prostě sexy!

Jak poznáte, který je ten pravý?

Teď samozřejmě nemáme na mysli muže, ale náramek, který se mu chystáte vybrat. Je jedno, jestli chcete potěšit pěkným šperkem svého tatínka, kamaráda nebo bratra či manžela. Každý z nich si zaslouží něco výjimečného, něco exkluzivního, něco originálního. Proto vám v následujících řádcích poradíme, jak si poradit s výběrem náramku pro muže.

Styl náramku přizpůsobte jeho nositeli

Ať už se jedná o tatínka, manžela, přítele, bratra nebo kamaráda, každý z nich má svůj styl. Inspirujte se tím, jak se daný muž, kterému chcete náramek udělat radost, obléká. Čerpejte z toho, jestli má raději elegantní nebo sportovní styl. Všímejte si barev. To je první vodítko, podle kterého poznáte, jestli se k danému muži hodí spíše sportovní typ náramku, nebo jestli je lepší vydat se cestou elegantních a luxusních šperků.

Překvapte originalitou

Pokud chcete darovat něco výjimečného, zapomeňte na klasické řetízkové náramky, které nosí každý druhý. Místo toho věnujte originalitu a šperky se skrytým posláním. Pánské náramky značky Nialaya v sobě mají skryté kouzlo, jsou inspirované dálným východem a spojují v sobě nejen netradiční design, ale i spojení výjimečných materiálů a barev. Navíc jsou ručně vyráběné, což ještě více podtrhuje jejich půvab.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top