Láska a vztahy

Partnerské poradenství v období těhotenství a po porodu

těhotenství
pixabay.com

Těhotenství je překrásným darem v životě dvou lidí. Toužebné očekávání vysněného potomka, na kterého je třeba se připravit nejenom po stránce finanční a materiální, ale také z hlediska psychiky. S tou mohou občas některé ženy bojovat a vytvářet tak pro budoucí nenarozené dítě nevhodné podmínky. Tyto pocity se pak mohou stupňovat s tím, jak se blíží samotný porod.

Ne každá žena je ihned po porodu plna síly, štěstí a naplnění. Jsou tu i takové, jež bojují se svými dojmy, mají obavy, strach a jiné formy úzkosti. A právě v takovém okamžiku je ideální volbou vyhledat odbornou pomoc. Tu představuje například rodinné poradenství.

Váš psychický stav má vliv na život dítěte

Uvědomit si musíte jednu zásadní věc, jako matka ještě nenarozeného nebo čerstvě narozeného dítěte máte velkou zodpovědnost v tom, jaké pocity nesmazatelně zapíšete do paměti dítěte. Ty totiž mohou v nadcházejících letech ovlivňovat jeho celý život.

Pokud trpíte nejrůznějšími depresemi jakéhokoliv charakteru, je vhodné vyhledat partnerské poradenství. To vám ostatně může pomoci řešit také krizi ve vztahu, navede vás na správnou cestu a vyčistí vaši mysl od všeho zlého a nežádoucího.

Mnohé matky si myslí, že se se svými problémy dokáží vypořádat sami, opak však bývá pravou. A v takové situaci zase nejvíce trpí dítě.

Profesionální rodinné poradenství

Ať už máte neshody ve vztahu nebo úzkostlivý strach z porodu a nadcházející péče o dítě, nezoufejte. Za odstraněním těchto problémů stojí vždy a pouze odborníci a profesionálové z daného oboru. Proto navštivte to správné centrum pro terapii a zpříjemněte si toto překrásné období života, kterým těhotenství bezpochyby je.

Eliminujte s pomocí specialistů jakékoliv negativní faktory promítající se do vašeho života i života dítěte.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top