Domov

Jaká část je nejlukrativnější z pohledu koupí bytů v hlavním městě Praze?

pixabay.com

Lukrativnost rozhodně v Praze neznamená na každém místě to stejné. Ačkoliv mají lidé tendenci Prahu a její obyvatele generalizovat dohromady, tak v hlavním městě naší republiky panují vysoké ekonomické rozdíly. To se například mimo jiné odráží také na ceně nemovitostí a jejich lukrativnosti v jednotlivých městských částech.

Každá část totiž má něco do sebe. Části v centru jsou extrémně drahé, ale lidem se zdroji nabízejí bydlení v luxusu víru velkoměsta. Okrajové části jsou potom mnohem levnější, ale do centra dění je to poměrně daleko. Jednou z městských částí, které jsou tak ideálním středem může být například pražský Smíchov.

Nabídka nemovitostí je ohromná i na Smíchově

Nabídka nemovitostí celkově v Praze není nijak malá. Problémem jen zůstává, jak velké procento lidí si může koupi a bydlení v Praze vlastně dovolit. Většinou to je ten největší problém, který stojí v cestě přílivu nových lidí.

O nemovitosti v Praze je jinak ohromný zájem a realitní kancelář Praha nabídne v hojném množství, přičemž vám každá dokáže nabídnout celou řadu zajímavých nabídek. Jakékoliv čekání v tomto ohledu navíc postrádá smysl. Počet ubytovacích jednotek totiž není ani zdaleka schopný naplnit poptávku a tak všechny prodané byty v jeden den nabírají už druhý den plusovou hodnotu. Dřívější koupí tak můžete skvěle investovat a zároveň koupit levněji, než by tomu bylo i o týdny později.

Proč je zrovna Smíchov tak lukrativní?

Městská část Smíchov je lukrativní hlavně proto, že zde máte vše co Praha nabízí. Je tady skvělé spojení hlavní tepnou podél řeky, zároveň je zde vlastní autobusové a vlakové nádraží a pochopitelně dostatečná síť tramvají a metra. Část je přitom posazena ke kraji Prahy, takže je klidnější a s možností spousty pracovních příležitostí, přičemž do centra města je to opravdu jen kousek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top