Domov

Přejete si tradiční venkovskou rustikální kuchyň? Poradíme vám, jak ji dosáhnout!

unsplash.com

Tradiční kuchyň ve venkovském stylu je něco, co si spousta lidí hrozně moc přeje. Myslí si ale, že to je těžko dosažitelná věc, která se prodraží nejen finančně, ale také časově. Díky novým možnostem výroby kuchyní na míru se ale nemusíte žádných podobných věcí obávat a správná venkovská kuchyň je vám nyní k dispozici víc, než kdykoliv předtím. Pojďme si spolu připomenout pár zásadních pravidel, která se při jejím stavění vyplatí respektovat.

Rustikální kuchyně na míru okouzlí

Základem pochopitelně bude správná volba kuchyňské linky. Ta jako největší a nejvýraznější komponent celé místnosti pochopitelně dělá ohromný efekt, na kterém velice záleží. Rustikální kuchyně by se měla vyjímat především tím, že se používají přírodní materiály jako různé druhy dřeva, v minimálním opracování.

Minimum nepřirozených ploch, kovů a plastů tak dokáže podpořit zážitek z rustikální kuchyně a o přesně zpracování designu i všech úložných a pracovních ploch, se postará dokonale výrobce, který kuchyně na míru navrhne a zároveň vyrobí.

Jediná barva stěn je bílá

Na venkově se pochopitelně nijak nekejklovalo s různými barevnými motivy. Občas se ukázala více či méně výrazná tapeta, ale základem byla vždy jen čistá a obyčejná bílá stěna. Tu zdobí například hezké závěsy kolem oken a v klasické venkovské kuchyni i poličky na koření a bylinky.

Čerstvé bylinky dodají neskutečný efekt

Ohromnou tečku za vším co vidíme dokáže přidat správná vůně. Venkovská kuchyně zkrátka vždycky neodolatelně voněla a to je něčím neuvěřitelným. Proto i vy do svojí venkovské kuchyně vymezte místo na poličku nebo plochu, ideálně poblíž okna, kde budete pěstovat čerstvé bylinky. Aroma úžasných bylinek jako tymián, rozmarýn, máta a jim podobné dokáží prostor neobyčejně provonět a navodit tu správnou atmosféru tepla domova.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top