Móda a trendy

Jaké barvy módních doplňků jsou pro tento rok nejlepším trendem?

unsplash.com

Móda, šperky, doplňky a mnohé další, zažívají každou delší dobu obnovu stylu. Zkrátka to, co bylo stylové a in před několika měsíci, už nutně nemusí být stylové dnes. Přitom v létě se nejčastěji dostávají na světlo světa velice odvážné a nápadité kousky.

My vám dnes neporadíme, jaké konkrétní druhy oblečení nebo standardy outfitů jsou ty nejpopulárnější, ale dokážeme poradit s jednou z věcí, které jsou opravdu nepřehlédnutelné. A to s volbou správných šperků do letních měsíců!

Jaké šperky volit na letní měsíce?

Nejdříve bychom si měli říct, jaké velikosti a styly šperků by se na letní měsíce mohly hodit nejvíce. V první řadě počítejte s tím, že byste měli v létě většinou nosit mnohem drobnější šperky, než jste jinak zvyklí. Je to především proto, že na letním slunci mohou velice jednoduše přebírat teplotu a mohou tak na kůži hřát.

Navíc pokud zvolíme na léto příliš velké dámské šperky, tak můžeme mít stejný problém, jako například mívávají muži s hodinkami. Vesměs se stává, že i při krátkém pobytu na slunci zůstává z módních doplňků neopálená kůže. Na kroužek na ruce jsme většinou všichni zvyklí, ale vypálený řetízek nebo větší náhrdelník na hrudníku rozhodně dobře nevypadá.

Nebojte se barevných variant!

S létem se vám otevírá možnost nosit to nejpohodlnější oblečení. A to šaty. Většina žen se přitom nebojí sáhnout i po opravdu barevných a zajímavých vzorech šatů. Proto může být i arsenál jejich módních doplňků velice rozdílný.

Mezi výhodu barevných variant můžeme počítat především takové šperky, které v sobě nesou nějaký druh drahokamu. Drahokamy jsou velice oblíbenou součástí šperků, přičemž mohou být i v opravdu příjemným provedením velice levné. Mezi levné varianty patří různé druhy křišťálu, nebo zirkony, které mají dokonce optické vlastnosti blížící se diamantům.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top