Móda a trendy

Jaké dámské prsteny jsou v současnosti v trendu?

pixabay.com

Šperky jsou stejnou módní kategorií, jako víceméně kterákoliv jiná. Desítky lidí mají různé styly, přičemž každý člověk preferuje něco jiného. Všechno ale podléhá nějakému hlavnímu směru, který určuje módu u nás i ve světě.

Pochopitelně i ve špercích tak najdeme směry, které vysoce ovlivňují, jak vypadají aktuálně nejpopulárnější šperky na trhu. Dnes se podíváme na trendy, které určují jeden z nejoblíbenějších dámských šperků historie. A to klasické prsteny pro každodenní nošení.

Dámské šperky ve duchu minimalismu

Nejen šperky, ale celkově všechna designová odvětví ve světě často používají a aplikují minimalismus. Jak už název jako takový napovídá, minimalismus je jednoduše použití co nejmenších možných rozměrů na daný výrobek. Najdeme jej v módě, ve šperkařství, ale například i v elektrotechnice nebo umělých technologiích.

Pochopitelně i dámské šperky tak minimalismus opravdu ctí. U prstenů se to podepsalo především na tom, že už ani zdaleka tak často nepotkáváme masivní prsteny. Na jednu stranu je to škoda, protože masivní prsteny nabízejí hodně prostoru pro kreativní řešení. Na druhou stranu je ale nutné říct, že minimalistické prvky mnohdy vyžadují mnohem větší řemeslné zpracování, než byste si dokázali zprvu připustit.

Na komponentech se ale rozhodně nešetří

Pokud se na něčem ale opravdu nešetří, tak se nešetří na komponentech, které se užívají v rámci tvorby šperků. Především se potom nešetří na blyštivých prvcích, o které se v praxi starají přírodní a syntetické kameny s použitím správného brusu. Především přírodní kameny jsou znakem opravdové kvality, a mnohdy i v opravdu drobných rozměrech ale velkých počtech, dokáží oslnit jejich nositele. Za zmínku stojí především trend posledních let – velice krásné a cenově dostupné zirkony.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top