Móda a trendy

Připravujete se na blížící se léto? Poradíme vám, jaké šperky letní outfity opravdu ocení!

pexels.com

Pomalu se už blíží léto, což znamená, že je na čase obměňovat šatník a připravovat se na outfit.  Letní měsíce jsou u nás každým rokem stále teplejší, což znamená, že se tomu mnohem více přizpůsobují outfity, které jsou brány jako ty správné.

V rámci dnešního článku se ale zaměříme především na ten doplněk, jehož přípravu mnohé ženy trošku zanedbávají, ale ve finále udělat opravdu neuvěřitelný rozdíl. A tímto doplňkem jsou přímo dámské šperky, které dokáží každou ženu dokonale vyladit.

Při volbě vždy řešte hlavní barvu outfitu

Ačkoliv šperky mohou být mnohem dražší, než víceméně všechno oblečení a obuv co na sobě máte, tak mají stále v rámci outfitu úlohu doplňku. Doplněk jako takový by tak rozhodně neměl určovat ráz celého outfitu, ale měl by se jím naopak dokonale držet.

Při výběru správného šperku tak rozhodně volte podle toho, jaká je dominantní barva vašeho outfitu. Pochopitelně se můžete držet základních pravidel pro barvy oblečení a k nim správné dámské šperky. To, že je modrá správná ke stříbru, zatím co červená ke zlatu, je jasné. Ale co máte dělat v případě, kdy potřebujete kombinovat s méně používanými barvami jako žlutá, či fialová?

Volte drobnější a méně výrazné šperky

Rozhodně byste ale měli dodržovat to, že potřebujete v rámci letních měsíců držet co nejmenší a nejjemnější šperky, co vás vůbec napadne. Proč? Je to dáno už jenom tím, že přes šperky může jednoduše dojít k nerovnoměrnému opálení, což je vždycky škoda.

Zároveň jsou ale šperky z cenných kovů, které jsou pochopitelně velice dobrými vodiči, takže jednoduše budou na slunečním světle chytat teplo. A nikdo opravdu nechce mít na krku nebo na ruce horký šperk v už tak horkém letním odpoledni. Tomu pochopitelně napomůže i správná volba barvy!

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top