Móda a trendy

Odolná obuv do těžkých podmínek? Její výběr nemusí být vždy jednoduchý

pexels.com

V rámci jednotlivých kousků obuvi se budete nejčastěji potkávat s tím problémem, že se celá řada kousků vyrábí se zaměřením na jednu jedinou konkrétní úlohu. U některých druhů obuvi se dokonce můžeme potkávat s takovým označením, jako je pro běžné nebo jen příležitostné nošení.

Toto dělení se pochopitelně dost odráží na ceně, kdy jsou různé modely obuvi většinou levnější v případě, kdy nejsou na neustálé či obtížné nošení. My se ale dnes zaměříme na to, kde můžete získat opravdu kvalitní obuv do těžkých podmínek.

Pracovní obuv? Překvapí vás svými vlastnostmi

Většina lidí si představuje, že je sice pracovní obuv velice bezpečná, ale zároveň není vůbec pohodlná. To je v případě opravdu kvalitní výrobců ale velký omyl. Ve většině případů jsou pracovní obuv a oděvy dělány tak, aby jejich plnění bezpečnostní úlohy nemělo negativní dopady na pohodlí při jejich užívání.

Počítat můžete minimálně s tím, že má pracovní obuv opravdu velice kvalitní a pevné podrážky, které jsou v drtivě většině případů dokonce i vybaveny protiskluzovou atestací. Taková obuv tak může být ve spojení s protiskluzovou podrážkou ideální na dlouhé túry do přírody.

Outdoorové boty? Výborné, ale pozor!

V případě outdoorové obuvi byste se měli dočkat většího pohodlí. To se ale může často odrážet na tom, že není obuv až tak moc zpevněná a tím pádem není ani zdaleka tak bezpečná, jako v případě pracovní obuvi. Velice často je problém zároveň i v tom, že je sice oficiálně obuv jako outdoorová, ale v rámci reklamací je značená jako módní. Problém zde spočívá v tom, že módní obuv není určená do přírodního nasazení ve vlhku a podobných podmínkách. Můžete tak mít v případě porušení nepříjemné problémy s jejich reklamací. Tuto velice důležitou podmínku tak vždycky raději kontrolujte už při samotném nákupu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top