Móda a trendy

Jaké dámské šperky budou trendy v přicházejícím jaře a létě?

pixabay.com

Móda je specifická tím, že každou sezonu přichází s něčím úplně novým. Trendy zkrátka řídí každoročně oblečení, obuv i šperky jako takové. A právě v ohledu šperků nás mohou často překvapit kombinace, které jsou v nadcházejícím období brány za to nejlepší.

Letošní trendy pro nás nebudou příliš velkým překvapením. Podle všeho se totiž můžeme těšit především na to, že budeme na odiv dávat jednoduché šperky, které budou zdobeny drahými kameny.

Do módy se vrací rustikální pojetí šperků

Mohli jsme si všimnout, že se po poměrně dost dlouhou dobu většina trendů otáčela kolem modernizace a zvětšování. A to nejen v módě jako taková, ale například i v technologiích nebo všedním životě.

Tento trend ale odešel do ústraní a pochopitelně na scénu přišel jeho pravý opak. Pravým opakem přitom nemyslíme nic menšího, než rustikální a minimalistické pojetí většiny věcí. Rustikální pojetí se odráží především na tom, že se používá stále menší počet syntetických nebo komplikovaných tvarů, a naopak přibývá velice jednoduchých a přirozených křivek.

Přírodní kameny stále šperkům vládnou

Pochopitelně jsou drahokamy stále tím, co dokáže lákat naprostou většinu žen. Šperky osazené různými druhy drahokamů se mohou výrazně lišit cenově, ačkoliv nemusí být mnohdy až tak moc nápadná optická kvalita. Kupříkladu dámské šperky osazené zirkony nebo kvalitními křišťály mají velice podobné vlastnosti, které jsou vždy výborné.

Mnohem oblíbenější jsou ale v poslední době drahokamy, které nenesou jenom čirou barvou, ale mnohem více různých odstínů. Příkladem mohou být levnější šperky v podobě odrůd křišťálu, nebo mnohem oblíbenější, ale i dražší kousky. Těmi mohou být rubíny, smaragdy nebo safíry jako hlavní barevné varianty korundů, vedle toho ale zároveň najdeme celou řadu dostupnějších a stále dechberoucích drahokamů, jako jsou kupříkladu akvamaríny.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top