Móda a trendy

Správná obuv k šatům? Dokáže být elegantní, ale i mladá a volná!

pixabay.com

Jedním z těch nejpohodlnějších možných outfitů pro ženy v průběhu letních měsíců jsou pochopitelně šaty. Lehká látka a dostatek prostoru pro čerstvý vítr znamená mnohem větší větrání a pohodlí. Vedle toho jsou správně vybrané šaty zkrátka naprostým ženským zázrakem a není proto pochyb o tom, že je ženy samy o sobě nosí velice rády. Jaké k nim ale vybírat boty?

Lodičky a šaty jsou jednou z nejelegantnějších možných kombinací

Pokud přemýšlíte, která dámská obuv může být ta ideální, tak vás určitě napadnou okamžitě lodičky. Je to tak, protože jsou lodičky v kombinaci se šaty naprosto dokonalou kombinací celé desítky let. Už ve třicátých letech elegantní dámy neviděli žádnou jinou možnost, než ozdobit svoje nohy právě lodičkami. Snažte se vybírat šaty a lodičky, které společně barevně ladí. Nebo naopak vybírejte takové lodičky, které jsou víceméně neutrální. Černé nebo béžové či bílé, se poperou s málokterými šaty a mohou tak být univerzálními společníky!

Co když se chystáte na dlouhou túru?

Pak ale přichází otázka, co když potřebujete v obuvi vydržet dlouhou dobu nebo dokonce jdete na dlouhou vzdálenost? Jakékoliv boty na podpatku nebo klínku dokáží být při delších vzdálenostech dost nepříjemným společníkem.

I na to hledí víceméně velice mladý a zajímavý styl nošení sneakers a klasických šatů. Jako sneakery se označují víceméně klasické botasky, které dokáží zaujmout mohutností a téměř sportovním vzhledem. Od těch sportovních jsou ale na míle vzdálené, protože v sobě nesnoubí většinu možných technologiích sportovní a běžecké obuvi. Naopak mají dost pevnou podrážku a jsou většinou mnohem mohutnější. Především v kombinaci s oblíbenou bílou barvou potom působí velkolepě a vedle správně vybraných šatů jsou mladým, drzým ale velice příjemným stylem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top