Móda a trendy

Jaké druhy šperků jsou tou nejlepší možností pro neosobní, ale pozorný dárek?

unsplash.com

Šperky patří do kategorie dárků, které jsou velice rozdílné v tom, komu a jak jsou darovány. Na jedné straně mohou být milostným a velice osobním dárkem s hlubokým vzkazem, na druhé straně přitom mohou být i neosobním dárkem pro někoho blízkého, který dokáže potěšit a oslovit.

V prvním i druhém případě ale rozhodně mohou být některé druhy šperků více či méně vhodné. A my se dnes podíváme na to, které druhy šperků jsou nejvhodnější pro případ, kdy nechcete dávat příliš osobní dárek.

Běžné řetízky na krk i na ruku

Řetízek je jednou z možností, která se dá řadit mezi poměrně dost neutrální šperky. Přitom ale nemusíme mít sebemenší obavy z toho, že bychom to daným dárkem přehnali, nebo by naopak byl dárek dost slabým odvarem toho, co jste si jinak přáli vyjádřit.

Každopádně se ale jedná o jeden z nejdůležitějších šperků, který můžeme potkat. Už jenom kvůli tomu, že dámské šperky se prodávají společně s řetízky jako přívěsky a podobné doplňky, ale přitom mohou být i samostatným a velice příjemným dárkem.

Hodinky? I ty mohou být šperkem

Mezi šperky se mnohdy mohou řadit také hodinky. A to už jenom kvůli tomu, že jsou právě hodinky výborným módním doplňkem, který se zpracováním po straně úpravy a použitých komponentů může opravdu kvalitně odrazit na celkovém outfitu. Navíc hodinky jsou drahým, exklusivním, a přitom dostatečně neutrálním dárkem.

Oblíbené náušnice do různých příležitostí

Náušnice jsou dalším z mnoha dámských šperků, kde se můžete spolehnut na to, že nikdy neurazí. Přitom náušnic není nikdy dost, protože se mohou stát jednou z těch největších ozdob společenských outfitů. Jsou geniálním doplňkem hlavně na příležitosti, jakými jsou konkrétně různé plesy a další podobné společenské akce. Každý druh náušnice přitom může být vhodný do jiných kombinací a přiležitostí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top