Komerční sdělení

Jaké jsou zásadní rozdíly mezi elektronickou a standardní cigaretou?

unsplash.com

Elektronická cigareta je moderním způsobem, jak kouřit, aniž byste u toho přímo obtěžovali svoje okolí. V posledních letech si kuřáci mohli všimnout někdy až nesmyslného honu na ty, kteří mají rádi tabákové výrobky.

Kvůli tomu jsou kuřáci regulérně vyřazení z mnoha prostorů a na většině veřejných prostranství je cigareta přestupkem. Jenže existují možnosti, jak můžete kouřit i dál, aniž byste obtěžovali svoje okolí nebo dokonce ničili svoje zdraví. A těmito možnostmi jsou právě elektronické cigarety.

Neobtěžujte, již okolí ani sebe typickým zápachem

Většina lidí, která je zásadně proti kouření na veřejnosti s ním má problém především kvůli typickému zápachu. Zápach, který cigarety tvoří opravdu není ničím příjemným. Je tvořený vedlejšími produkty spalování, které jsou typické pro žhnoucí tabák.

Největším problémem ale není to, že je tento zápach nepříjemný, ale to, že se velice dobře uchytává na porézních materiálech. Chytnou jej tak jednoduše šaty, záclony, ale také prsty, oblečení či vousy. V tom je ohromný rozdíl, protože elektronické cigarety takový zápach rozhodně nezanechávají. Na rozdíl od cigarety klasické je v elektronické cigaretě spalovaná vodní báze, která netvoří žádné látky, které by se mohly uchytávat na dalších materiálech. Mimo toho je nutné poznamenat, že většinou disponují i příjemnými vůněmi.

Mnohem zdravější metoda kouření

U rozdílu ve spalování ještě chvíli zůstaneme, protože právě ten má naprosto zásadní vliv také na zdravotní aspekt elektronické cigarety. Elektronické cigarety jako takové jsou totiž schopné produkovat aerosol bez jakýchkoliv těžkých prvků, jako je například dehet, který je u klasického kouření vždy přítomný. Chybějící vedlejší prvky jsou důvodem, proč je kouření elektronické cigarety výrazně zdravější.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top