Komerční sdělení

Využijte konkurenční výhody skladování vlastních paliv na sídle společnosti

unsplash.com

Pohonné hmoty se stávají v posledních měsících opravdu velice aktivním tématem. Nepříjemná situace, která vznikla na Ukrajině, se totiž dotýká mimo spousty jiných obchodních sektorů především právě výroby ropných produktů.

Jak Rusko, tak i Ukrajina totiž mají rozhodně co mluvit do stavu ropných zásob, jejich distribuce a dostupnosti. Není se tak čemu divit, když bez nadsázky řekneme, že jsou současné ceny paliv víceméně jako horská dráha.

Využijte možnost skladovat větší množství paliv

U soukromníků je to velice obtížné, ale pokud jste společnost se závislostí na možnosti se přesouvat, tak je pro vás každá koruna zdraženého paliva rozhodně velkým problémem. Nemusíte se ale vždy posouvat na ceníku jenom podle toho, jaký je aktuální kurz na stojanech u benzínek.

Možností jsou nádrže na naftu, které můžete mít umístěny ve svých sídlech. Moderní nádrže na naftu jsou velice dostupnou a bezpečnou technologií, která vám umožní bez problémů skladovat i tisíce litrů paliv. Díky tomu tak můžete uchovat jednorázově velké množství paliva za cenu, která se vám rozhodně ve společnosti měnit nebude.

Do budoucna totiž může být i hůř

Ačkoliv již ve většině zemí existují mnohá opatření, jako je snížení daní z paliv, nebo zastřešení jejich ceny jakožto ceniny, tak bohužel můžeme přemýšlet nad tím, že může být i mnohem hůř, než je nyní. Letos již například trh zažil nedostatek AdBlue, což bylo nepříjemnou komplikací pro pozemní kamionovou dopravu. Pokud by se ale podobný problém opakoval tentokrát s palivy, tak se dostáváme do komplikace jak pro profesní, tak i pro personální sektor. Proto rozhodně přemýšlejte nad tím, jestli náhodou není investice do nádrže na paliva o velkém rozměru opravdu tou správnou, aby se vaše společnost nemusela bát další krize.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top