Móda a trendy

Jaké správně kombinovat barvy outfitu a dámské šperky?

unsplash.com

Ačkoliv jsou všeobecně šperky brány spíše jako doplněk celého outfitu, tak mají tu zajímavou vlastnost, že mnohdy dokáží pohledy všech strhnout především na sebe. Dvojnásob to platí při šperky z drahých kovů a blyštivých komponentů na akcích v charakteristickém večerním světle.

Jednou z nejdůležitějších věcí, které je potřeba hlídat při koupi šperku, je tak potřeba dobře volit kombinace jednotlivých barech a šperků jako takových i jejich komponentů. A také to bude dneska ústředním tématem článku.

Modrá a stříbrná? Dokonalý symbióza!

Zcela upřímně opravdu je málokterá symbióza v módním světě hraje tak dokonalou elegancí a svůdností, jako jsou stříbrné šperky s královsky modrou. Blankytně modré šaty se hodí spíše na klasické nošení do společnosti, přičemž působí spíše roztomilým a příjemným dojmem.

Naopak na party, plesy a podobné akce chceme vzbudit maximum emocí a vášní. A ačkoliv je modrá barva celkově brána jako jedna z těch velice klidných, tak věřte, že královsky modré šaty budou hrát naprosto neskutečnou kombinací barev a odstínů. Dvojnásob, když je budou doplňovat stříbrné dámské šperky s ideálně čirými komponenty z křišťálu, zirkonu nebo i briliantů.

S kombinováním zlata opravdu opatrně!

Pokud se podíváme na dámské šperky jako takové, tak určitě vyjdou za nejlepší volbu zlaté šperky s rudými komponenty. Dvojnásob když jsme v Česku a máme zde pověstné české granáty. Mnohem obtížnější ale je, jak je ideálně nakombinovat s barvou outfitu či šatů. Zlato se určitě nebude prát se svítivějšími barvami, jako například žlutá.

Určitě si poradí i s celou řadou odstínů červené a rudé. Opravdu dokonalou kombinaci ale dokáže vytvořit především v moment, kdy kombinujete zlaté šperky s vínovou barvou. Zatím co vínová působí temnějším dojmem, tak zlaté komponenty celý outfit krásně rozsvítí.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top