Móda a trendy

Jaký ideální šperk pořídit mamce k narozeninám či Vánocům?

pexels.com

Muži rádi dávají blízkým ženám šperky. Zatím co u přítelkyně se nemusíte bát víceméně jakékoliv volby, která by ji padla do oka, tak u mamky je to něco naprosto jiného. Pochopitelně se očekává, že i přes dobrou vůli dodržíte společenský kodex a nedáte mamce dárek nevhodného charakteru.

Mělo by tak jít určitě o takový druh šperku, který je neustále na očích a není příliš intimní. Typickým zástupcem mohou být například stříbrné řetízky nebo nejsou ničím zvláštním ani náušnice.

Pozor na volbu správných barev komponent

Spousta mladých mužů to nemusí vědět, ale v etickém kodexu zkrátka figuruje různé označení pro jednotlivé barvy. Některé barvy symbolizují blízký vztah a vášeň, tímto zástupcem je například rudá barva a její odstíny. Zamilování a lásku potom více symbolizuje barva růžová.

Pokud se připravujete na obdarování mamky, tak by se určitě hodilo vybrat takovou barvu, která se těmto emocím mírně vyhýbá. Velice oblíbenou mohou být žlutavé odstíny, modré nebo čiré komponenty a drahokamy. I zmíněné rudé a růžové ale nemusí být od věci, pokud jsou správně zakomponovány.

Vybírejte řetízky nebo náušnice

Ať už vybíráte dárek k vánocům nebo na narozeniny, tak se určitě zaměřte na to, abyste vybírali správný typ. Pokud mezi dámské šperky zařadíte řetízek nebo náušnice, tak se nemusíte obávat žádného problému.

Obojí můžete vybírat v opravdu velkém sortimentu, díky čemuž se vyhnete jakýmkoliv kompromisům při vybírání toho co nejvíce ideálního kousku. Zároveň je najdete jak ve stříbře tak i ve zlatě a nekonečně množství najdete také v ohledu jednotlivých komponent. Pro dámské šperky je velice důležité také volit správnou velikost. Ta by se měla automaticky odvíjet od proporcí obdarované dámy nebo slečny. Můžeme řešit nejen postavu, ale například i šířku krku nebo tvar obličeje.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top