Móda a trendy

Kde všude se mohou hodit zajímavá trička s potiskem? Překvapilo by vás to!

pixabay.com

Obyčejné tričko s obyčejným potiskem se může na první pohled zdát jako něco, co zkrátka nedokáže přitáhnout ničí pozornost a už vůbec nedokáže doopravdy pobavit či plnit účel. Potkáváme je ale denně a jako správný dárek či pomůcka se mohou hodit i nám.

Sportovní trička bez potisku. Dokáže si to někdo ještě představit?

Představte si například fotbalový klub, který na hřišti nereprezentuje žádný tým, žádnou značku, a dokonce nemá ani jediného sponzora. Když nepočítáme tu nejnižší pralesní ligu, tak by nám to přišlo jako naprosto nemyslitelné.

A nebavíme se jen o fotbale, ale naprostá většina amatérských i profesionálních sportovců při svých zápasech, závodech, klání a turnajích nosí většinou stylizovaná individuální trička. Pravdou je, že taková trička pak většinou zakupují jako base od nějaké značky a až později je nechávají individuálně potisknout vlastním materiálem. Často tuto možnost ale nabízejí i přímo výrobci, nebo prodejci sportovního vybavení. Objednávající zákazníci tak mají často takříkajíc zabité rovnou dvě mouchy jednou ranou.

Trička s potiskem, samolepky na zeď či prospekty pro zábavu i akce

Pak jsou trička a podobné zábavné materiály jako samolepky na zeď zaneseny i na různých akcích, které sportovní profesionální utkání nepřipomínají ani zdaleka. Velice často je lidé objednávají například jako připomenutí nějakých akcí, sešlostí, jednorázových sportovních utkání a často dokonce i jako malé překvapení pro různé životní příležitosti a momenty.

Stále ale vedou případy, kdy si lidé chtějí udělat tričkem s potiskem především radost, a tak jej věnují například s oblíbenými motivy dětem, nebo je pouze směřují ke svým vrstevníkům s různými vtipnými hláškami, připomínajícími například některé momenty či narážející na charakter a věk nositele. Trička s potiskem dokážou být jak užitečná, tak i zdrojem zábavy.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top