Láska a vztahy

Jaký dárek věnovat novomanželům? Máme pár tipů!

novomanželé
pixabay.com

Byli jste pozváni na svatbu a kromě toho, že se určitě nesmírně těšíte, až své přátele podpoříte v pro ně tak důležitý den, si lámete hlavu nad vhodným svatebním dárkem. Každý z nás se snaží vybrat něco praktického, aby se nestalo, že námi darovaný dárek skončí zapomenutý někde na půdě, ve sklepě nebo pohozený na tom nejtemnějším dně skříně. Jestliže stále nevíte, jaký dárek pro novomanžele vybrat, pak jste tady správně. My totiž máme několik tipů, mezi nimiž určitě najdete inspiraci!

Multifunkční kávovar

Pokud jsou vaši přátelé milovníci kvalitní kávy, nabízí se jako vhodný dárek šikovný kávovar. Na trhu jich je nespočet, liší se nejen designem, ale i značkou a samozřejmě funkcemi, které uživatelům nabízí. Levnější modely slibují například jen dvě možnosti přípravy kávy, ty dražší pak umí připravit i takové druhy kafe, o kterých se vám snad ani nezdálo.

Kuchyňský robot

Jestliže víte, že alespoň jeden z partnerů rád vaří a čas strávený v kuchyni pro něho není beznadějně promrhaný, zkuste se zamyslet nad tím, jestli by se mu nelíbil kuchyňský robot. Stejně jako u kávovarů jich na trhu seženete nepřeberné množství, takže záleží jen na vás, jaký vyberete a kolik financí se do dárku rozhodnete investovat.

Tlakový hrnec

Tlakový hrnec sice patří mezi elektro, které spousta lidí příliš v lásce nemá, ale najdou se mezi námi i tací, kteří na vaření v tzv. papiňáku prostě nedají dopustit. I kvalitní Papinův hrnec může být skvělým dárkem do domácnosti novomanželů, proto zvažte, zda se nezkusíte vydat právě touto cestou.

Drobné příslušenství

Pokud jsme vás až doposud ničím neinspirovali, možná se nám to povede teď. Novomanželům můžete pořídit i nějakého drobného pomocníka do domácnosti, co třeba takový ruční mixér, klasický šlehač nebo třeba všemi známou remosku? Tak či onak, ať už vyberete cokoli, určitě váš dárek ocení, ať už bude jakýkoli.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top