Láska a vztahy

Máte problémy v posteli? Snažte se je řešit

Intimní život
pixabay.com

Mnoho párů sice nerado, ale celkem pravidelně přiznává, že mají problémy v posteli. A důvodem je hlavně tom, že mužovo tělo nefunguje tak, jak by mělo. Objevují se problémy spojené s erekcí. Pokud je to i váš případ, podívejte se na možné cesty, jak problém řešit.

Pomůže tabletka

Asi nejjednodušší řešení, které se nabízí. A to proto, že si muž vezme tabletku a funguje tak, jako dříve. Když vybíráte populární tabletky na erekci, doporučujeme se soustředit na to, jak rychlý je nástup jejich účinku, ale i na to, jak dlouho daný účinek trvá. Velkým pozitivem tohoto řešení je také to, že mnoho tabletek je možné pořídit i bez předpisu.

Zkuste experimentovat

Možná to ve vaší ložnici nefunguje i proto, že pravidelný sex, který je stále stejný, už může být celkem nudný. Když se podíváme na to, jak řešit problémy s erekcí, které plynou právě z tohoto, je jednou z nejlepších cest to, že se rozhodnete experimentovat. Tedy že se rozhodnete zkusit něco nového, co bude spojena s větším vzrušením. Může se jednat o:

  • Netradiční místa
  • Netradiční polohy
  • Erotické hračky

Jen když je nálada

Člověk se může cítit unavený, může mít psychické problémy, nebo řeší velký zápřah v práci. V takovém případě nemá na sex ani pomyšlení a tělo na to reaguje. Neberte sex jako samozřejmost a provozujte ho až na něho bude nálada. Ideální v tomto ohledu je naplánovat třeba wellness víkend, nebo i delší dovolenou. Skvělá volba, jak eliminovat problémy všedních dní.

Pomoci může také lékař

Někdy je problém závažnějšího rázu a danými osvědčenými postupy ho jednoduše vyřešit nejde. V takovém případě myslete na to, že jedinou pomocí zde může být lékař, který provede diagnostické testy a navrhne řešení. Tato situace už jer spíše krajním případem, který může souviset třeba s výrazným zdravotním problémem, stejně jako může souviset třeba i se stářím, které má na sexuální aktivitu také nemalý vliv.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top