Domov

Levná a přesto stylová kuchyně? – Ano, jde to!

levná kuchyně
pixabay.com

Jistě každá z Vás také obdivuje ty moderní, krásné, nablýskané kuchyně v časopisech o bydlení a stejně tak se Vám jistě obracejí panenky z těch neuvěřitelných částek, které jsou uvedené malým písmem pod obrázky.

My jsme si pro Vás připravili malý náhled toho, že i levné kuchyně mohou vypadat moderně a jít s posledními světovými trendy.

I lamino může vypadat dobře

levná kuchyně

 

Ačkoliv je lamino pouze napodobeninou dřeva, budete překvapeni, jak si výrobci kuchyní dokážou vyhrát a jaké krásné kuchyně z něj vznikají. Ačkoliv trendem dnešní doby jsou přírodní materiály, kterým je právě nábytek z masivu, ne každá z nás si ho může dovolit. Proto pokud máte hlouběji do kapsy, neváhejte vsadit na jistotu, kterou je levná kuchyně vyrobená z lamina.

 

 

Je Vašim snem červená kuchyně?

levná kuchyně

Vždycky jste si přáli tu obří, stylovou a designově vyšperkovanou kuchyni? Ale tu ze stránek magazínů o bydlení si nemůžete dovolit? Pak to zkuste s fólií! Červená barva spadá mezi základní barvy celkového barevného spektra. Symbolizuje vitalitu, energii a sílu do života. Proto se lidé rádi obklopují červenou barvou.

Raději vsázíte na klasiku?

levná kuchyně

Pokud patříte spíše k usedlejším typům lidí a nepreferujete výrazné odstíny barev, pak bílá je pro Vás ta pravá. Bílá barva symbolizuje čistotu, jasnost, perfekcionalismus a jasnou dokonalost. Přesto, že je bílá barva považována za chladivou barvu, v interiérech je velmi často užívána a to hlavně proto, že prostor opticky zvětšuje, rozjasňuje a celkově působí uklidňujícím dojmem.

Kávové odstíny jsou teď v kurzu

levná kuchyně

Chcete jít vždy ruku v ruce s posledními výstřelky? Pak kávové odstíny nábytku jsou přesně to, co Vám doma chybí. Ať vsadíte na tmavší odstíny nebo světlejší, kterými je například latte, vždy se budete držet v okruhu přírodních barev a to je to, co designéři dnes upřednostňují. Přírodní ladění.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top