Móda a trendy

Podle čeho najdete a rozeznáte kvalitní obuv? Poradíme vám s tím!

pixabay.com

Nákup kvalitní obuvi může být mnohdy velice obtížnou záležitostí a dvojnásob obtížné je to v moment, kdy ji jste nuceni nakupovat přes internet. Volba velikosti obuvi, nebo zkrátka jen to, aby vám dobře sedla může být mnohem složitější. Jak ale poznáte především kvalitní internetový obchod? Na to se podíváme právě dnes.

S výběrem vám pomohou přesné popisy a velikostní tabulky

Dobré internetové obchody většinou nabízejí pomoc s výběrem, abyste byli schopni hned na první pokus zakoupit tu správnou obuv i při nákupu online a bez zkoušení. Toho mohou docílit snad jen jednou jedinou možností, a to je tvorba velikostních tabulek.

Naprostá většina kvalitních značek vám tedy dokáže nabídnout velikostní tabulky, kde máte nejen základní rozměry nohou, ale také přesný návod jak a kudy je měřit, aby se to dal odhadnout pro konkrétní typ obuvi. Například u kozaček je měření výrazně odlišnější a také ve spoustě jiných možností je pak potřeba doplňovat klasické rozměry šíře a dálky chodidla i o další individuální rozměry.

Jak poznáte kvalitu obuvi? Vše řeší optické detaily

Jakmile pak máte obuv v rukou, tak vše řeší především různé optické detaily. Dámská obuv na to může být například extrémně háklivá a není žádnou výjimkou, že se právě podle všech těchto detailů najdou nekvalitní vzorky nebo dokonce falsifikát. První věcí, na kterou je dobré se zaměřit jsou přímo švy na obuvi. Pokud jsou jakýmkoliv způsobem povolené, vytahané nebo dokonce zpřetrhané nebo chybějí, tak se může jednat o nekvalitní, vadnou nebo dokonce nošenou obuv. Může se pravidelně stát, že se vám i taková obuv dostane do prodeje nedbalostí prodavaček nebo výrobce. Stejně tak důležité je pak sledovat i vnitřek boty. Pokud je vložka zničená, prošoupaná nebo dokonce shrnutá už od začátku, tak je velká šance, že je vámi koupená obuv nekvalitní, nebo ji někdo již dříve nosil.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top