Zdravi a sport

Když kouřit, tak zdravě!

pixabay.com

blackgrey_2Trendem dnešní doby je zdravý životní styl za každých podmínek. Ale co mají dělat kuřáci, když by přece jen nějakým způsobem chtěli žít, ale neumí si bez nikotinu představit život? Právě pro tyto lidi a třeba jste jimi i vy, jsou určeny fenomény dnešní doby a to elektronické cigarety.

A jaké jsou tedy výhody elektronických cigaret? Jsou opravdu tak úžasné, jak se hlásá?

Elektronická cigareta je mnohem zdravější než klasické cigarety

Na rozdíl od klasických cigaret neobsahuje elektronická cigareta žádné škodlivé látky, protože neobsahuje žádný dehet ani karcinogeny a další chemické látky, které vznikají tím, že je klasická cigareta zapálena. V náplních, které se používají do elektronických cigaret, je obsažen pouze nikotin, na kterém jsou všichni kuřáci závislí. Dále pak potravinářská barviva, dochucovadla, voda a výtažky z vanilky. Přesné složení jednotlivých náplní zjistíte přímo na konkrétním obalu.

Kouření elektronické cigarety není tak finančně náročné

Když kouříte elektronickou cigaretu, tak vás to vyjde mnohem levněji než klasické cigarety. Podle různých propočtů vychází, že při kouření klasických cigaret utratíte zhruba o 70% víc. Proto volba začít kouřit e-cigarety je mnohem ekonomičtější.

Zdraví pro vaše okolí

Při kouření elektronické cigarety nevydechujete klasický kouř jako z cigarety, ale pouze vodní páru, která nijak nezapáchá, naopak příjemně voní, pokud používáte ochucené například ovocné náplně. Mnoho kuřáků si ani neuvědomuje, jak moc škodí kouřením nejen sobě, ale také svému okolí.

100% náhrada klasických cigaret

Pokud si vyberete náplň správně, to znamená i intenzitu nikotinu, kterou náplň obsahuje, plnohodnotně nahradí klasické cigarety. Tím pádem elektronická cigareta nebude pouhým doplňkem.

Prostředek k odnaučení od kouření

Samotný typ těchto moderních cigaret nelze brát tak, že by vás odnaučili kouřit, ale možností regulace množství nikotinu, můžete postupně dávky snižovat a snižovat a nakonec můžete skončit na 0 mg. Takže pokud budete trpěliví, můžete pomocí právě elektronických cigaret přestat kouřit úplně.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top