Móda a trendy

Královsky modrá barva z vás udělá královnu každého plesového večera

pexels.com

Jedná se o jednu z nejtradičnějších barev, které můžete ve světové historii potkat. Královsky modrá získala svoje jméno právě od králů, kteří především ve staré Anglii tuto barvu velice cenily. Barva je to majestátná, nápadná, ale přesto unikátní a dokáže působit neopakovatelným kouzlem. I přesto se ale málo ukazuje na plesových outfitech, což je rozhodně velká škoda!

Šaty a královsky modrá dohromady?

Při výběru večerní róby budete určitě vybírat podle ohromné spousty kritérií a právě barva budou jednou z těch zásadních. Jak se ale rozhodnout pro střih v případě, kdy ukážete ve volbě barvy právě na královsky modrou? S tím vám, dokážeme poradit!

Královsky modrá sedí především dvěma střihům večerní róby. Oba dva jsou specifické v tom, že mají upnutý pas, díky čemuž zvýrazňují přirozenou dámskou postavu se všemi jejími přednostmi. Určitě nezkoušejte volit nic jiného, než dlouhý a splývavý spodek róby. Ignorujte jakékoliv vrásnění, či třásně. Jen samotná róba dokáže v královsky modré udělat dostatek nádhera. Vršek pak volte podle vašich pocitů, Můžete využít jak varianty korzetu, tak i volného vršku. Opět tady ale nevybírejte volánky a rukávky. Pamatujete, že královsky modrá miluje jednoduchost.

Stříbrné šperky posunou celou kombinaci na jinou úroveň!

S královsky modrou barvou dokáže stříbrná utvořit neuvěřitelný pár. Ať už vyberete čistě stříbrné dámské šperky, nebo dokonce i šperky s kameny, nemůžete vybrat špatně. Pokud se rozhodnete pro čistě stříbrné, tak určitě volte jednoduchost a jemnost u každého šperku. Ideálním doplňkem jsou náramky na ruku nebo jemné řetízky na krk.

Pro doplnění jsou ale krásné i šperky s drahými kameny. Křišťálové, či briliantové šperky svým leskem podpoří vlastnosti královsky modré a pokud chcete elegantně spojit šperky s róbou, zkuste přemýšlet nad šperky se safírem či modrým zirkonem.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top