Móda a trendy

Pohodlná práce také v létě? Pracovní oděvy, které zajisté upotřebíte během horkých letních měsíců!

pixabay.com

Spousta řemeslných prací může být v průběhu klasického letního období opravdu komplikované a nepříjemné. Ať už práce jako taková nebo nošení materiálů je dost nepříjemné především kvůli tomu, že si spousta profesionálů i hobby nadšenců nemůže dovolit odložit bezpečnější dlouhé oděvy nebo je zkrátka nemají kam uložit všechno vybavení a materiál přímo na místě práce. Naštěstí tady existují i oděvy a obuv, které jsou dokonale přizpůsobeny pro toto období.

Montérky s odnímatelnými nohavicemi se stávají hitem!

Bez jakékoliv nadsázky se dá říct, že pracovní oděvy a pracovní obuv teď nezná většího favorita, než jsou speciální montérky s odnímatelnou nohavicí. Jakmile potřebujete mít z bezpečnostních důvodů zakryté nohy, tak jednoduše nohavici nasadíte a jakmile je naopak už horko a můžete si to dovolit, jde nohavice okamžitě dolů.

Celý systém montérek je přitom naprosto primitivní a přesto dokonale praktický. Prodloužená nohavice je připojení buďto pomocí klasických kovových cvočků nebo na suchý zip. Méně časté jsou pak varianty se zipem klasickým, kde může být nekomfortní a nepraktické rozepínání zipu. Celé zapínání je potom bezpečně uložené pod látkovou ochranou, takže na povrch ani není jakkoliv zřetelné.

Chybějící kapsy mohou nahradit speciální opasky

Potom ale můžete řešit problém, kdy vám budou chybět některé kapsy na niž jste dříve byli zvyklí. S tím mohou pomoci speciální opasky. Fungují jako standardní pásek na kalhoty, jen s tím rozdílem že mají velice pevnou a odolnou skladbu a vejde se na jejich speciální kapsy různé vybavení. můžete tak mít po ruce potřebné drobnosti jako šroubováky, kladiva, kombinačky a vše ostatní včetně různých spojovacích materiálů či hřebíků.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top