Domov

Krmivo pro psy ovlivňuje jejich zdraví

www.pixabay.com

Každý se potřebuje pravidelně stravovat. Nejsou to pouze lidé, ale také všichni živí tvorové kolem nás, včetně domácích mazlíčků. Těmi nejvěrnějšími a nejčastějšími jsou bezpochyby psi. Doslova členové rodinné smečky, jejichž pokrmy bychom neměli brát na lehkou váhu.

Nejde o to psa krmit v požadovaný čas a v odpovídajícím množství. Tím nejzásadnějším faktorem je hlavně složení krmiva pro psy. To se totiž ve velké míře promítá do jeho celkového zdravotního stavu, vitality a vzhledu.

Vyberte to správné krmivo pro psy

Při nákupu psího jídla je nutné přihlížet k několika důležitým faktorům. V první řadě bude jistě velký rozdíl mezi stravou pro dospělého psa a štěně. O celkové chutnosti a stravitelnosti rozhoduje samotná receptura. Ideálním řešením je krmivo pro psy bez obilnin, jehož dominantou je optimální poměr zinku, mastných kyselin Omega 3, Omega 6 a dalších látek.

Hlavní je, aby krmivo pro psy nebylo spojeno s hromadou chemických konzervantů a podobných prvků, jež zatěžují organismus zvířete.

Daleko prospěšnější jsou bylinky podporující imunitní systém, minerály a obecně co největší množství vitamínů.

Příchuť krmiva pro psy hraje zásadní roli

Ve finále je vhodné přihlížet k chuti zvolené stravy. I vy sami rádi potěšíte své chuťové pohárky při každodenním stravování. To samé vyžadují také domácí mazlíčci. Pestrou volbu vám přináší například krmivo pro psy Marp, v jehož případě máte skutečně na výběr.

  • Kuře
  • Šunka
  • Losos
  • Jehněčí maso
  • Krůtí maso a mnohé další

To je jenom malá ochutnávka toho, za co vás budou čtyřnozí miláčci doslova milovat. Ať už to bude krmivo pro psy Marp či jakékoliv jiné, musí být jeho dlouhodobým výsledkem ochrana pohybového aparátu, lesklá a zdravá srst, bezproblémové zažívání a celková spokojenost.

I pes má nárok na kvalitní stravu, kterou byste mu neměli odpírat.

Vložit komentář

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top