Domov

Které pronájmy nemovitostí jsou v současnosti nejvíce vyhledávané?

unsplash.com

Pronájmy nemovitostí jsou pochopitelně jednou z těch služeb, které jsou pro nás nejpodstatnější jak v soukromém, tak i v pracovním životě. Jen málokdo si totiž může do začátku života či podnikání dovolit koupi vlastních nemovitostí se vším všudy, díky čemuž pochopitelně potřebujeme minimálně ve startup procesu být v něčím nájmu.

Česká republika, ačkoliv má poměrně dost široká realitní trh se zajímavou nabídkou, je stále přitom místem, kde se v některých oblastech nemusí hledat pronájem zrovna dobře. A ty nejvíce hledané pronájmy si řekneme právě dnes.

Dostupné byty ve velkých městech

V krajských městech po celé republice je všeobecně problém s hledáním pronájmů, kde se dobře hledá poměr ceny a kvality. Příklad mohou být hlavně byty v Praze, kde často dochází k tomu, že nejsou byty za rozumné peníze vůbec dostupné, zatím co zcela naopak v centru jsou drahé byty stále k dispozici.

Jednou z věcí, které mohou tento stav změnit, jsou činžovní domy. Nové rezidence jsou kvůli návratnosti investic celkově stavěné pro okamžité rozprodání na bytové jednotky, což už samo o sobě znamená nulovou dostupnost. Činžovní domy ale může rozhýbat správa činžovních domů, která je moderní službou umožňující provoz těchto objektů mnohem bezpečněji.

Moderní průmyslové areály

Hledání pronájmů v průmyslových areálech je celkově ohromný problém. Důvodem je fakt, že pokud se najde volné místo, tak to bývá v dost odlehlých oblastech s menší dostupností. Takovou oblast pochopitelně nechce nikdo volit jako nové sídlo pro průmyslovou společnost. Vedle toho sice rostou po celé České republice nové průmyslové zóny, jenže zde jsou parcely rozdány u dlouhé roky před počátkem staveb. Proto jakékoliv dostupné průmyslové pronájmy rozhodně bez váhání berte, protože jich na trhu příliš není.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top