Domov

Levné kuchyně: Rady při jejich výběru

levná kuchyně
pixabay.com

Obecně je známo, že kuchyně je samotným srdcem celé domácnosti, neboť právě zde trávíme velkou část svého času, realizujeme zde své kulinářské umění a scházíme se zde s celou rodinou. My v tomto článku vyvrátíme mýtus, že levná kuchyně nemůže být zároveň kvalitní.

Důležitý je výběr materiálu

To u čeho si dejte opravdu na čas a rozhodně se neunáhlujte, je výběr materiálu. Vzhledem k tomu, že v kuchyni budeme trávit možná i desítky let, je třeba, aby nám byl materiál příjemný a to i do budoucna.

Je důležité si uvědomit, že několik druhů materiálů, které mohou být na Vaši kuchyni použity, každopádně každý má své specifické vlastnosti a s tím spojené výhody a nevýhody. Mezi nejpoužívanější patří masivní dřevo, lamino, foliované MDG, ale také akryl. Pokud máte zájem o levné kuchyně, rozhodně nejpoužívanějším materiálem je lamino. Jeho výhodou je nejen podstatně nižší cena, než je u masivu, ale zároveň opravdu snadná údržba a velký výběr barev a dekorů.

Před volbou spotřebičů měřte

Každá kuchyň by měla mít tři zóny a to pracovní, varnou a mycí. Součástí těchto zón jsou samozřejmě příslušné spotřebiče. Až budete ve fázi, kdy budete řešit spotřebiče, dejte si pozor a pořádně mějte vše změřené. K velmi moderním v současné době patří vestavěné spotřebiče, které již nejsou tak drahé jo dříve, vypadají opravdu designově a zároveň jsou velmi praktické.

V jednoduchosti je krása

Ať se designéři dostali se svými výplody myšlenek do jakýchkoliv extravagancí a vymožeností, stále platí slovní spojení, že v jednoduchosti je krása. Jednoduché propojení barev, to je přesně to, co Vás jen tak neomrzí. Protože právě nadčasovost Vaší kuchyně zajistí, že se Vás neomrzí i po několika letech. A věřte, že i levná kuchyně může být maximálně funkční a zároveň pěkná.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top