Zdravi a sport

Lichořeřišnice Forte s vitaminem C se postará o podporu vaší imunity

Lichořeřišnice Forte s vitaminem C je produkt, který se vyznačuje jedinečnou kombinací přírodních složek pro podporu zdraví a vitality. Tento doplněk stravy nabízí širokou škálu přínosů pro lidský organismus. V tomto článku se podíváme na hlavní vlastnosti a potenciální výhody Lichořeřišnice Forte s vitaminem C.

Přírodní zdravotní podpora

Lichořeřišnice Forte je nový doplněk stravy, jež je složen pouze z přírodních složek, což ho činí ideální volbou pro ty, kteří preferují přírodní produkty. Hlavními složkami jsou:

  • Lichořeřišnice větší

Lichořeřišnice je peruánská bylina, která je oceňovanou bylinou stovky let, a to zejména pro své léčebné vlastnosti. Uplatnění nachází zejména v rámci posilování imunity a při léčbě zánětlivých onemocnění. Často se jí také přezdívá „přírodní antibiotikum“, jelikož dokáže bojovat s mnoha bakteriemi obsažených v našem těle. Mimo jiné zesiluje účinek antibiotik.

  • Vitamin C

Vitamin C neboli kyselina askorbová je nezbytným prvkem pro mnoho fyziologických funkcí v těle. Zejména se uplatňuje při posílení imunitního systému, snížení únavy a vyčerpání. Také má významné antioxidační vlastnosti, takže chrání buňky před oxidačním stresem.

  • Sangre de Drago

Poslední neméně důležitou složkou tohoto přírodního doplňku je sangre de drago neboli „dračí krev“. Jedná se o mízu ze stromu Croton lechleri, jež má významné antibakteriální a protizánětlivé účinky, čímž pomáhá v boji proti infekcím a zánětům.

Posílení imunitního systému

Jedním z hlavních přínosů Lichořeřišnice Forte s vitaminem C je schopnost významně posílit imunitní systém. Navíc obsažené přírodní složky v tomto prodku mohou pomoci tělu efektivněji bojovat proti infekcím a nemocem. To je zejména důležité v obdobích, kdy je imunitní systém vystaven zvýšenému stresu, jako je zimní období nebo období velkých změn.

Energie a vitalita

Doplněk stravy Lichořeřišnice Forte s vitaminem C také může přispět k vyšší energii a vitalitě. Pravidelným užíváním tohoto produktu totiž prokazatelně dochází ke snížení únavy a vyčerpání, díky čemuž můžete získat více energie pro své každodenní aktivity. To může být prospěšné zejména pro ty, kteří se cítí často unaveni anebo mají náročné pracovní povinnosti.

Více informací o tomto přírodním doplňku můžete získat na e-shopu Herbavis, kde si ho můžete zároveň zakoupit na vyzkoušení.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top