Nezařazené

Liqua aneb jak vybrat správnou náplň

elektronické cigarety
pixabay.com

Trendem v oblasti kouření jsou v současné době elektronické cigarety. Na našem trhu se vyskytují už nějaký ten pátek, ale protikuřácký zákon jim pěkně nahrál. Většina kuřáků buďto již sáhla nebo uvažuje o elektronických cigaretách. Pořízením elektronické cigarety to však nekončí. Abychom si kouření naplno užili, je třeba si pořídit liquu, náplň do elektronické cigarety. Která je ale ta vhodná a jak se v tak velké nabídce orientovat?

Vyberte si vhodnou příchuť

Jedním z nejdůležitějších parametrů, které ovlivňuji kvalitu prožitku z kouření liqui, je vhodně zvolená příchuť. Na své si v tomto případě přijde opravdu každý, neboť vybírat je opravdu z čeho. Milovníci ovocných příchutí zajásají, protože k dostání jsou snad všechny druhy ovoce. Máte rádi banánovou, melounovou, třešňovou nebo snad jablečnou příchuť? Nic není problém. Ti, kteří však tomuto experimentování neholdují a raději si dají klasiku v podobě tabákových náplní bez příchutě, také je sebemenšího problému získají.

Vyberte si vhodnou intenzitu nikotinu

Druhým krokem při vybírání náplně do elektronické cigarety je zvolit ideální intenzitu nikotinu. Což je v podstatě ještě důležitější, než výběr samotné příchutě. Nejprve je důležité si uvědomit, jak silný kuřák jste. Protože je jasné, že příležitostný kuřák nebude mít stejnou náplň jako ten silný. Na trhu opět najdeme velký výběr intenzit. Intenzitu nikotinu najdete uvedenou na obalu náplně v miligramech. Díky tomu se stávají elektronické cigarety i skvělým prostředkem k omezení samotné závislosti. Protože si můžete příjem nikotinu perfektně regulovat a samozřejmě i snižovat. Takže kupříkladu jako silný kuřák začnete na 24 mg a postupně se dostanete třeba až na 6 mg. Což je super. Jen tak pro zajímavost, na trhu najdete náplně i bez nikotinu.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top