Zdravi a sport

Liqua: Fakta a mýty

kouření
pixabay.com

V některých článcích se můžete dočíst negativní názory na celé kouření elektronických cigaret a jejich náplní. My jsme se rozhodli, že Vám vše uvedeme na pravou míru.

Mýty:

Co obsahují náplně? Jsou zdraví škodlivé, protože nikdo neví, co přesně obsahují.

Nikdo nedokáže určit, co kuřáci elektronických cigaret vdechují, co přesně obsahuje kouř.

Elektronické cigarety jsou stejně škodlivé jako klasické.

Dovolujeme si upozornit, že veškerá tato tvrzení nejsou pravdivá. Hlavním jejich účelem je poškodit kouření elektronických cigaret. Dochází k tomu hlavně kvůli penězům. Firmy zabývající se výrobou a distribucí klasických cigaret ztrácí nemalé částky díky fenoménu, kterým je právě elektronické kouření. Podle různých statistik prodej elektronických cigaret celosvětově neustále stoupá, naproti tomu zase prodej klasických cigaret klesá.

Fakta:

Je třeba si uvědomit, že veškerý dovoz, ale i prodej náplní je pod dohledem řady státních orgánů, ale i institucí. A ačkoliv jsou náplně klasifikování jako nebezpečné, je to z důvodu obsahu nikotinu, které je obecně klasifikován jako nebezpečná látka, což je dáno zákonem a potvrzuje to Ministerstvo životního prostředí a veškerý dozor nad dodržováním zákona vykonává Česká inspekce životního prostředí.

Veškeré obsažené látky, které má v sobě Liqua a náplně, jsou známy, jsou uváděny a hlavně prověřeny. Samozřejmě existují na trhu padělky známých značek náplní do elektronických cigaret, které jsou bez označení, proti nim je však obecně známé varování, aby lidé nepoužívali takové liquidy. Pokud nakupujete originální náplně, nehrozí Vám, žádné nebezpečí, protože neobsahují žádné látky, které by byly zdraví škodlivé.

Co se týče kouře, který vychází z elektronických cigaret – byl testován a tutíž víme, co přesně obsahuje. A je to propylen glykol a vegetace glycerin.

A na závěr si dovolujeme tvrdit, že jsou prokazatelně elektronické cigarety méně škodlivé než klasické cigarety.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top