Zdravi a sport

Liqua: Kvalita kouření zajištěna

pixabay.com

Už se i vás dotkl protikuřácký zákon nebo jste se i z jiného důvodu rozhodli seknout s klasickými cigaretami a přešli na plnohodnotnou alternativu v podobě elektronických cigaret? Pak jistě řešíte otázku ohledně náplní do elektronických cigaret, kterých je opravdu spousta. Nevíte si rady s tím, kterou zvolit? Pak čtěte dál, třeba Vám pak bude tato problematika o něco bližší a výběr již nebude tak těžký.

Původ a výrobce: Důležitá fakta

Na našem trhu je neskutečně bohatý výběr náplní do elektronických cigaret. Ať už se rozhodnete pro používání klasických tabákových, ovocných nebo nejrůznějších sladkých, budete mít z čeho vybírat. Rozhodně však buďte při výběru obezřetní a nesáhněte po první náplni, která bude cenově nejvýhodnější a bude slibovat neskutečný prožitek. To, že je výběr tak bohatý, již samo napovídá, že se můžete setkat i s nekvalitními kousky. Proto vždy, když budete zkoušet nějakou novou příchuť nebo značku náplní, informujte se o tom, jaký je původ této náplně a co vlastně víte o jejím výrobci.

Na příchuti záleží víc, než si myslíme

Abychom si dokázali kouření užít na maximum a v podstatě vytěsnit potřebu zapálení si klasické cigarety, musíme si vybrat náplň, která nám jednoduše sedne. Bohatý výběr příchutí nabízí Liqua. Chtěli jste vždy vyzkoušet, jak chutná americký tabák? Nebo milujete ovocné příchutě od jablka, lesních plodů nebo snad černý čaj? To vše, ale i mnoho dalšího nám dnešní trh nabízí. Dovolujeme si tvrdit, že si na své přijde každý kuřák. Stačí jen hledat a zkoušet. Ve finále si každý oblíbí tu svou.

Regulujte příjem nikotinu

Další velkou výhodou kouření elektronických cigaret je možnost regulace příjmu nikotinu. Náplně obsahují různé množství nikotinu a vy si tak můžete sami regulovat jeho příjem a samozřejmě ho postupně snižovat a tak i omezovat závislost na něm.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top