Cestování

Malý, ale šikovný do města. Seat Ibiza je s námi už desítky let jako jeden z nejpopulárnějších modelů

www.adobestock.com

Nadšenců do značky Seat příliš moc nenajdeme, ale i tak je tato značka velice populární. A to především kvůli několika málo sériím, které jsou už doslova legendárními. Španělská automobilka s dlouhou tradicí vyrábí konkrétně model Ibiza už několik desítek let a každým rokem jej neustále zdokonaluje.

Dnešní moderní Ibizu, která nese název po španělském ostrově, byste rozhodně neměli jak hledat v původních prvních verzích. Jedna věc ale zůstala v rámci vozu Seat Ibiza neustále stejná. Jedná se o velice kvalitní vůz do města, který vás rozhodně nezklame.

Malý, ale velice šikovný vůz do města

Ibiza je poměrně drobným vozem, který se může ve městě chlubit rovnou několika skvělými vlastnostmi. V první řadě stojí za zmínku rozměry Ibizy, které se nejlépe dají nezvat jako zlatá střední cesta. Vůz rozhodně není žádný prcek a vy si tak užijete dostatek prostoru nejen v kabině, ale také v nákladovém zadním prostoru.

U toho se může Seat Ibiza pochlubit dokonce i sportovním, velice kvalitním, podvozkem. Malé rozměry se slušnou motorovou výbavou a dobře kontrolovatelným podvozkem, jsou výbornou kombinací pro městské lokality.

Oblíbené v mnoha variantách

Variabilita vozu Seat Ibiza je určitě dalším velkým plusem, který v něm mohou lidé vnímat. Můžete totiž vybrat z velké řady vozů různého vybavení. Zcela nové i skladové vozy Seat, se tak dají rozdělit do mnoha kategorií. A to nejen v rámci cenového rozsahu nového vozu, ale také pokročilosti vybavení. 

Hlavní rozdíly jsou zde přeci jen přímo pod kapotou, protože i nejnižší vybavenost počítá s maximálním komfortem pro každodenní městské cestování. Cena nových vozů Seat Ibiza se pohybuje po půl milionem korun, což z něj dokonce dělá i konkurenceschopný vůz z pohledu cenové hladiny.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top