Zdravi a sport

Máte doma alergika? Způsoby, jak můžete udělat domov příjemnější

pixabay.com

Mít doma alergika může být často velice nepříjemné, protože zdroje mnohých alergií mohou běžně figurovat v každém domově. Jakmile to pak je některá z typických alergií na prach či roztoče, tak je potřeba udělat pár kroků, jak domov upravit.

České matrace z antibakteriálních materiálů pomohou

Jednou z možností, kde se mohou brát problémy s alergií mohou být přímo matrace nebo peřiny. Právě v těchto částech domova se velice rády usazují různé druhy roztočů, co dokáží dráždit nemocný i zdravý organismus a může tak způsobovat problémy například s nočním kašlem, dýchavičností či dokonce různými kožními reakcemi.

Levné české matrace přitom dokáží spoustě těchto věcí zabránit. Pro nákup kvalitní matrace přitom nemusíte ani sahat hluboko do kapsy, protože se mohou pohybovat už na několika stovkách korun při vysoké kvalitně zpracování, a především vnitřku matrace, který pak právě schopnosti jako je antibakteriální efekt stanoví.

Čističe vzduchu fungují proti prachu

Prach ve vzduchu pak může astmatiky a alergiky provokovat mnohem víc než jakékoliv jiné částečky. V domácnosti si toho přitom nemusíme všímat, ale běžně ve vzduchu koluje opravdu velké množství. Zařízení nazývaná jako čističe vzduchu slouží ke zlepšení cirkulace kyslíku v obytných místnostech a zlepšení podmínek. Vzduch v čističi prochází přes velice jemné filtry, které zachycují drobné částečky a díky tomu je výsledné ovzduší mnohem čistější.

Zvlhčovače vzduchu proti kašli

Mezi časté důvody dráždivého kašle během spánku bývá u dětí i příliš suchý vzduch, který se může vyskytovat především v různých novostavbách s dobrým těsněním. Zvlhčovače pomocí svého vlastního rezervoáru s tekutinou zvlhčuje cirkulovaný vzduch tak, aby byl mnohem příjemnější pro lidské ústrojí a tvoří tak kvalitnější prostředí pro spánek.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top