Zdravi a sport

Máte rádi sladké pití, ale nezvládáte si hlídat kalorie? Poradíme vám jak na to!

pixabay.com

Sladké pití je jedním z nejčastějších problémů u lidí, kteří se snaží nějakým způsobem zhubnout nebo změnit svoji váhu. Nemusí to být na první pohled zřejmé, ale když propočítáme kalorie přijaté ve sladkém pití, tak najednou máme energetickou hodnotu vyšší, než například z celého oběda. A to jsme nepřijali nic jiného, než jen nezdravý cukr. Dnes se tak podíváme na způsoby, jak s chutí na sladké pití bojovat.

Znáte Sodastream? Zázračné domácí elektro, které vám dokáže pomoci

Asi málokomu je potřeba Sodastream představovat, tak to vezmeme opravdu ve zkratce. Sodastream je domácí elektro původně ze Švédska, které funguje jako přípravna domácí sody. Určitě si od babiček a dědečků pamatujete drátěné flašky na bombičky. Velice podobně funguje i Sodastream, jen v mnohem elegantnějším a modernějším vzhledu. Mimo samotné sodovky máte možnost od Sodastream zakoupit také některý z mnoha sirupů. Ty jsou často málo slazené, nebo zcela schválně slazené za využití standardních sladidel.

Dopřejte si, ale jen v rozumném množství

Druhou možností pak je dopřát si co máte rádi. Ono nikdy nedělá dobrotu nastolit dokonale tvrdou dietu a říkat si, že zrovna vy jste ti, kteří to zvládnou. Takhle to nefunguje, protože časem začne být tělo o poznání silnější, než je vaše vůle a začnete znovu pít sladké. A to ne v malém množství, možná ani ne ve stejném jako předtím, ale bude to kolaps plný samého cukru.

Ideální možností jak tedy vydržet i obtížný režim je zkrátka občas ustoupit svým chutím a dopřát si to, co si přejete. Dejte si tedy svoji malou plechovku Coly nebo jiného nápoje. Myslete ale na to, že pokud koupíte dvoulitrovou flašku, tak budete upíjet až z ní opravdu nezůstane vůbec nic. Dělejte to tedy chytře a když už, kupujte jen po malých plechovkách.

Novinky

Internetový magazín pro ženy který potěží a obsahuje vše co ženu zajímá. Celebrity, kulturu, vztahy, recepty, cestování, domácnost, módu, zdraví, fitness...

Partneři:

čtk tisková kancelář

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro ženy FirstWoman.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu,

To Top